Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Szczecin, PL

On Useme since 7 September 2022

About me

Szanowni Państwo, jestem studentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Obszarem moich zainteresowań jest w szczególności prawo cywilne.

Posiadam doświadczenie w pisaniu pism skierowanych do urzędów i sądów. Zdobyta wiedza pozwala mi na świadczenie usług pisania pism na wysokim poziomie. Przy redagowaniu pism korzystam z pomocy bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

Jeżeli potrzebują Państwo osoby, która napisze za Państwa, np. wezwanie do zapłaty, wniosku czy pozwu do sądu to jestem do Państwa dyspozycji. Zapraszam do kontaktu.

NIE ŚWIADCZĘ USŁUG DORADZTWA PRAWNEGO

Skills

Application form Article Blog Copywriting Editing E-learning Esaay Law Lawyer Private lessons Procedural document Product description Proposal writing Service description Specialized Submissions Text editing

Portfolio

Portfolio item
Umowa o dzieło

Udostępniam Państwu jedną z kilku stron wzoru umowy o dzieło, który został przez ze mnie napisany w toku realizacji usługi dla klienta. Ten konkretny wzór umowy o dzieło reguluje wykonanie dzieła w przedmiocie usługi fotograficznej.