PawKal

Joined on: 2018-06-10
Sosnowiec, Poland
Verified

Jestem inżynierem informatyki, który prowadzi swoją stronę internetową i tworzy oprogramowanie od obsługi urządzeń, przez aplikacje mobilne, desktopowe i webowe.

Menadżer haseł

Aplikacja umożliwia:

- Logowanie za pomocą loginu i hasła do aplikacji - Dodawanie stron wraz z loginami i hasłami - Generowanie haseł - Ukrywanie haseł - Zapisywanie haseł do pliku - Ustalanie pozycji stron na liście

http://pkaleta.pl/readproject/7 download:

Gra 4X

Cechy gry: - wczytywanie i zapisywanie stanu gry - rozgrywka turowa - dwie możliwości zwycięstwa – przez eliminacje przeciwnika oraz zebranie odpowiedniej ilości jednostek - wybór jednej z trzech dostępnych ras(różne premie początkowe) - trzy rodzaje jednostek możliwych do rekrutacji - dwa rodzaje ulepszeń pól możliwych do wybudowania - ulepszenia technologii - niewidoczne tereny są pokryte mgłą wojny - atakowanie wrogich oddziałów i ulepszeń - walka jest oparta na ilości jednostek oraz sytuacji królestwa w porównaniu z przeciwnikiem oraz innych premiach do siły. - AI przeciwnika oblicza wagi możliwych do podjęcia działań(czy atakować jednostkę, ulepszenie, czy zakupić ulepszenie, jednostki, czy też kierować oddział w kierunku najbardziej optymalnego punku pod względem ekonomicznym lub militarnym)

http://pkaleta.pl/readproject/9 download:

Strona domowa

Moja strona internetowa jest dostępna pod adresem www.pkaleta.pl. Jest systemem pozwalającym na dodawanie projektów, informacji, ustawianie slidera z tłem, tytułem oraz opisem, a także ustawianie opisów "O mnie" i danych kontaktowych. Zapraszam do zobaczenia strony i poczytania o panelu administratora w dołączonym linku.

http://pkaleta.pl/readproject/11 download:

No reviews.