Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Katowice, PL

On Useme since 16 July 2018

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Pracuję jako specjalista do spraw marketingu internetowego w firmie sprzedającej oprogramowanie sklepów internetowych w modelu SaaS. Wcześniej przez cztery lata byłem pracownikiem agencji interaktywnej, gdzie poznałem dogłębnie system reklamowy Google Ads, tworzyłem treści na strony internetowe i blogi firmowe klientów, a także zdobyłem wiedzę o kampaniach w social media oraz pozycjonowaniu stron internetowych. Zajmowałem się też i zajmuję analityką marketingową (praca z Google Analytics, Google Tag Manager). Dodatkowo potrafię tworzyć i modyfikować strony internetowe oparte o system WordPress, posiadam umiejętność pisania semantycznego kodu HTML5, znam też CSS i podstawy JavaScript.

Co mogę dla Ciebie zrobić? Napiszę treści na stronę reklamową i bloga firmowego, poprowadzę kampanię Google Ads, zaopiekuję się social mediami i skonfiguruję analitykę dla Twojego sklepu internetowego lub strony. Jestem również otwarty na zlecenia programistyczne - zwłaszcza związane z realizacją i poprawkami na stronach internetowych.

Skills

Article Blog Css Dodawanie produktów Facebook Ads Google ads Google analytics Google Tag Manager Html5 Javascript Pre-sell text Product description Seo Text editing Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Wydawnictwo Ius Vitae

Współpraca w zakresie przygotowania pomocy naukowych dla maturzystów - zarówno pod kątem treści (przykładowe wypracowania z wiedzy o społeczeństwie, przykładowe testy maturalne), jak i późniejsza korekta swoich oraz innych prac.

Be Perfect - Przemysław Dworakowski

Copywriting na zlecenie agencji marketingowej, w której pracowałem - pisanie tekstów na strony internetowe, blogi klientów i strony zapleczowe; regulaminy sklepów internetowych i polityki prywatności i wiele innych.