Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Namysłów, PL

On Useme since 13 September 2021

Business bag icon

Deals 18

SUCCESSFUL: 18

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 6

POSITIVE: 6

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Specjalizuję się głównie w Excel, VBA i cały pakiet MSOffice. Moje doświadczenie z Excel i VBA to ponad 15 lat. Robię liczne makra, dodatki do Excel'a Czasami bawię się grafiką.

Lubię matematykę, fizykę, logikę Lubię czytać o drugiej wojnie światowej, uwielbiam gry logiczne

Skills

Data analysis Databases English Excel Graphics InkScape VBA Visual basic Wordpress Xml

Portfolio

Portfolio item
Kalkulator wyceny

Arkusz który oblicza kosztorys, generuje pdfy, zapisuje wykresy, kopiuje do Worda

Portfolio item
Arkusz do generowania etykiet z listy materiałowej

Arkusz wczytuję zdefiniowany arkusz z listą materiałową częsci następnie generuje pdf z etykietami poszczególnych części z listy materiałowej. W tym określone pola oraz obrazek zformatowany do maximum rozmiaru. Z pliku pdf można drukować etykiety.

Portfolio item
Optymalizacja cięcia blachy

Arkusz obliczający najmniejsze straty podczas cięcia danego arkusza oraz rysunek cięcia

Opinions

no avatar
Teo
on 2023-08-28
Wystawiona opinia
wierzchowska
Wierzchowska
on 2023-06-20
Wystawiona opinia
Współpraca z Pawłem była perfekcyjna. Komunikacja na najwyższym poziomie. Zlecenie zostało wykonane bardzo dokładnie i z dbałością o wszystkie szczegóły.
Magdalena Ciask
Magdalena Ciask
on 2023-06-16
Wystawiona opinia
Rewelacyjna komunikacja, wielkie umiejętności i niezwykłe tempo pracy - tak opisałabym współpracę z Panem Pawłem w kilku słowach.
Magdalena Ciask
Magdalena Ciask
on 2023-06-16
Wystawiona opinia
Pan Paweł zrealizował dla mnie w sumie trzy zlecenia. Z każdego kolejnego jestem zadowolona jeszcze bardziej. Polecam z całego serca współpracę z Freelancerem i sama z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego pomocy i niesamowitych umiejętności.
no avatar
Smrugala
on 2023-06-13
Wystawiona opinia
Pan Paweł bardzo szybko i dokładnie wykonał zlecenie. Jestem zadowolony ze współpracy, zaangażowania i efektu. Polecam :)
Magdalena Ciask
Magdalena Ciask
on 2023-06-12
Wystawiona opinia
Gorąco polecam współpracę z Panem Pawłem. Jest to osoba niezwykle zdolna, a przy tym zaangażowana i rzetelna. Pan Paweł zrealizował wszystkie moje plany na makro, jakie sobie założyłam. Nawet te, co do których miałam wątpliwości, czy są wykonalne. Dodatkowo komunikacja z Panem Pawłem była na najwyższym poziomie. Mimo, że momentami moje pomysły były dość skomplikowane, wszystko udało nam się ustalić i zrealizować. Skorzystam z pomocy Pana Pawła, jeszcze nie raz i nie dwa. O ile tylko będzie taka możliwość :-) Panie Pawle, dziękuję pięknie za współpracę. Magdalena

Completed offers 10

  • I will outsource the development of four elaborate quotation forms in excel for our clients. The forms should include logos and graphics as they will be saved to a pdf file and sent to clients.
  • Szukam czarodzieja od Excela, który pomoże stworzyć szablon kalkulatora składników w Excelu. Wzór obecnego szablonu w załączniku. Zależy mi, aby po wpisaniu ilości porcji kalkulator przeliczał pozostałe składniki potrawy. Ewentualnie wprowadzenie kilku innych usprawnień w zależności od możliwośc - do ustalenia podczas krókiej rozmowy
  • Mała zlecenie dla specjalisty EXCEL. Chodzi o przygotowanie w istniejącym arkuszu kolumny (komórek), które będą się same "wyliczały". Obecnie ta praca jest wykonywana ręcznie. W załączniku plik EXCEL do poprawienia. Opis funkcji: Sprzedawane są produkty od A do F. Każdy ma swoją cenę zakupu i koszt dostawy (koszt zakupu). Produkt jest sprzedawany po wyliczanej cenie dającej pośrednikom (od 1 do 3) określony % udział w cenie sprzedaży (liczone od ceny brutto). Produkt ma zagwarantować nam określony poziom zysku liczony od ceny netto i to właśnie zaprogramowanie tej "funkcjonalności" potrzebujemy. W zależności od wprowadzonych danych arkusz ma podać ceny netto i brutto sprzedawanych produktów, liczone na podstawie wprowadzonych danych (wysokość prowizji oraz oczekiwany zysk w stosunku do kosztu zakupu) To wszystko :-) Formuła otwarta po to, abyśmy mogli poznać tą funkcję i zastosować ją w innych modelach.
  • Zlecenie obejmuje podsumowanie/ zliczenie wszystkich składnikówch aktywnych w wymienionych 174 produktach. Łącznie podanych jest około 4 tysiące składników które się powtarzają. Należy zsumować ile razy występuje dany składnik np. gliceryna 345, woda 124
  • Zlecę wykonanie makro w Excel, które będzie miało następujące właściwości: 1. Dzielenie wierszy wg wartości z kolumny B na 4 grupy: >1 milion, >100k, >10k, >1k do 100. W kolumnie B znajdują się wartości liczbowe. 2. Przerzucanie danych z powyższych 4 grup do 4 różnych arkuszy innego skoroszytu - skoroszyt o nazwie "WZÓR" 3. Zachowanie formatowania skoroszytu "WZÓR" 4. Nadanie nazw poszczególnym 4 skoroszytom (nazwy są ustalone z góry, zawsze te same) 5. Sumowanie liczby wierszy z kolumny A nowego skoroszytu z każdej z 4 grup i zapisywanie jej (gdzieś - nie narzucam, gdzie będzie łatwiej) 6. Sumowanie liczby danych z całego skoroszytu "WZÓR" (gotowego) i zapisywanie jej (gdzieś) 7. Nadanie nazwy nowemu skoroszytowi wg podanego kodu - nazwa będzie zawierała nowy tytuł skoroszytu plus dane z sumowania zrobionego wcześniej 8. Zapisanie nowego skoroszytu pod określoną nazwą w określonym folderze na dysku Podaję możliwie najbardziej precyzyjny opis zlecenia, aby łatwiej było je wycenić. Proszę o propozycje.
  • Dzień Dobry, tak jak w tytule zlecę zaprogramowanie kalkulatora ozonowania, który ma zostać umieszczony na wordpressie na podstawie już istniejącego: https://ozonmed.pl/ozonatory/kalkulator-ozonowania/ Obecny kalkulator jest stworzony przez serwis www calconic com. Kalkulator ma mieć możliwość umieszczenia go na dowolnej stronie internetowej. Mile widziany inny wygląd kalkulatora bardziej przyjazny dla użytkownika.
  • Dzień dobry, poszukuję osoby do wykonania skryptu/makra tudzież programu, który będzie pobierał informacje z aktywnych wierszy w Excelu i generował nowy plik np. pdf w celu wydruku naklejek. Rozmiar naklejki to 60mmx40mm. Każda strona to osobna naklejka. Ilość stron w pliku PDF powinna odpowiadać liczbie aktywnych wierszy. Przykład w załączniku Wszelkie szczegóły/zasada finalnego działania do omówienia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt
  • Dzień dobry, szukamy osoby, która wykona dla nas tabelę w Excelu i wprowadzi do niej 30 części składowych do przepisów, tak aby podczas wprowadzenia konkretnych przepisów (zrobimy to sami) na dane produkty ceny zaciągały się automatycznie. Podane do wprowadzenia ceny dotyczą ilości 1ml. Prosiłabym o zgłoszenia z podanym budżetem - nie mamy pojęcia jak wycenić taką pracę. Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.
  • I will commission the creation of several financial/credit calculators in Excel. I want to put the calculators on the website so that potential customers interested in taking out a mortgage to buy an apartment can make simulations for themselves. E.g.: difference between decreasing and equal installments, different loan periods, total interest with different loan periods and parameters. Requirements for the file: - Branding of the file - placing a logo or web address. - Placing a watermark - to discourage competitors from using the calculator. - The file should be protected/closed so that users cannot see what formulas have been applied. - The file should clearly indicate and describe which fields are completed by the user - I want to embed the calculators on the site so that users can use it live (zaEmbed the file placed on OneDrive account) I am looking to collaborate for this and more similar jobs in the future. The right contractor will be able to: - Create a calculator based on the source files (I have several versions, I need to make an even better one) - Process the file in terms of user experience, so that the target users can use it easily - Advise what elements/diagrams/charts to include in the target tool and how it is presented so that it is easy to read
  • Zlecę: 1. Automatyczne formatowanie ostatniej komórki Arkusza po użyciu makro. 2. Przekazywanie wybranych danych z jednego skoroszytu Excel do drugiego.