Freelancer profile

Deals

Successful: 5
Disputed: 0
Failed: 0

About me

Mam wieloletnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu stron internetowych sklepu z biżuterią Be Free Design, którego byłam właścicielem przez 6 lat oraz sklepu z ręcznie robionym kosmetykami Ambasz. Zajmowałam się tworzeniem biżuterii, fotografią produktową, opisem zdjęć produktów, tworzeniem grafik wykorzystywanych w social media, stronach www oraz blogach, pisanie artykułów zgodnie z zasadami SEO. Ukończyłam studia Turystyka i Rekreacja, pracowałam w portalu turystycznym i podróżowałam po całym świecie, dlatego czuję się specjalistą w dziedzinie podróże i turystyka.

Pracowałam również jako tłumacz z języka przy książkach i artykułach. Od kilkunastu lat współpracuję z czasopismem Diamentowa Droga, gdzie piszę artykuły podróżnicze na zlecenie.

Dziedziny, w których czuję się jak ryba w wodzie: IT, kryptowaluty, Blockchain, zdrowie i uroda, aranżacja wnętrz, moda, neurobiologia, dietetyka, filozofia, psychologia, medytacja, podróże. Lubię się rozwijać i robić research w nowych tematach. Chętnie podejmę się realizacji dziedzin spoza mojej ,,strefy komfortu".

Umiem dobrze zorganizować harmonogram pracy. Pilnuję jakości i terminowości realizowanych projektów. Zapraszam do współpracy :)

Skills

Copywriting Dodawanie produktów English Facebook Fanpage Online shop Product description Social media Text editing Translation

Portfolio

Ambasz - luksusowe kremy, ręcznie robione

Kremy tworzone w procesie ręcznej produkcji z niespotykaną na polskim rynku kosmetycznym zawartością idealnie dobranych szlachetnych substancji aromaterapeutycznych.

http://www.diamentowadroga.pl/

Pisanie tekstów o tematyce filozoficznej, psychologicznej i podróżniczej.

wakacje.pl Contact Opisy do przewodnika turystycznego
http://studyaustralia.pl/

Obecnie pracuję nad zawartością strony http://studyaustralia.pl/, gdzie opisuję kierunki studiów, możliwości związane z rozwojem kariery, analizę zarobków w Australii. Teksty pisze po angielsku z zakresu IT i Managementu, Hospitality, Sport. Oraz tłumaczę z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Prowadzę również blog na stroni.

Etheros.io Contact Jestem Content Managerem projektu. Dbam o dbałość języka polskiego i angielskiego na stronie. ETHEROS to kompletny, zdecentralizowany świat w postaci platformy dostarczającej aplikację społeczną opartą na Blockchain Ethereum z elementami gry wirtualnej rzeczywistości (VR), gdzie użytkownicy (gracze) kupują "fragmenty" przestrzeni, miejsca lub rzeczy za pomocą natywnego tokena Etheros (ETS). Natywny token aplikacji można uzyskać za pomocą kryptowaluty Ethereum. W tym świecie można grać, stać się właścicielem i użytkownikiem dowolnego miejsca lub rzeczy według własnej wyobraźni, tworzyć magazyn wartości i generować zyski. Możesz zainwestować w ziemię w Nowym Jorku, kopalnię opalu w Australii, platformę wiertniczą w Norwegii lub stworzyć zupełnie nowe urządzenia i rozwiązania dla tego futurystycznego świata. To wspaniała inwestycja na przyszłość!
https://grananerwach.pl/synestezja-magia-zmyslow-czy-choroba/
http://www.mamanapuszczy.pl/kategoria/zakupy/
rankflow.io

Pisanie artykułów w Surfer SEO

Opinions 1

GOODIES Robert Menkała
on 2021-03-12
Wystawiona opinia
Polecam