Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Barczewo, PL

On Useme since 15 July 2020

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1opinions

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Mam wieloletnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu stron internetowych sklepu z biżuterią Be Free Design, którego byłam właścicielem przez 6 lat oraz sklepu z ręcznie robionym kosmetykami Ambasz. Zajmowałam się tworzeniem biżuterii, fotografią produktową, opisem zdjęć produktów, tworzeniem grafik wykorzystywanych w social media, stronach www oraz blogach, pisanie artykułów zgodnie z zasadami SEO. Ukończyłam studia Turystyka i Rekreacja, pracowałam w portalu turystycznym i podróżowałam po całym świecie, dlatego czuję się specjalistą w dziedzinie podróże i turystyka.

Pracowałam również jako tłumacz z języka przy książkach i artykułach. Od kilkunastu lat współpracuję z czasopismem Diamentowa Droga, gdzie piszę artykuły podróżnicze na zlecenie.

Dziedziny, w których czuję się jak ryba w wodzie: IT, kryptowaluty, Blockchain, zdrowie i uroda, aranżacja wnętrz, moda, neurobiologia, dietetyka, filozofia, psychologia, medytacja, podróże. Lubię się rozwijać i robić research w nowych tematach. Chętnie podejmę się realizacji dziedzin spoza mojej ,,strefy komfortu".

Umiem dobrze zorganizować harmonogram pracy. Pilnuję jakości i terminowości realizowanych projektów. Zapraszam do współpracy :)

Skills

Article Blog Copywriting English Online shop Pre-sell text Product description Search optimization Seo Social media Specialized Text editing Translation Wordpress

Portfolio

http://studyaustralia.pl/

Obecnie pracuję nad zawartością strony http://studyaustralia.pl/, gdzie opisuję kierunki studiów, możliwości związane z rozwojem kariery, analizę zarobków w Australii. Teksty pisze po angielsku z zakresu IT i Managementu, Hospitality, Sport. Oraz...

www.grananerwach.pl

Pisanie artykułów popularno-naukowych.

http://www.diamentowadroga.pl/

Pisanie tekstów o tematyce filozoficznej, psychologicznej i podróżniczej.

www.mamanapuszczy.pl

Artykuły pisane w Wordpressie w kategoriach zakupy, dom i ogród, lifestyle, moda, technologie, uroda, zakupy, zdrowie.

komputronik.pl

Opisy kategorii i opisów.

rankflow.io

Pisanie artykułów o kryptowalutach w Surfer SEO

Etheros.io

Jestem Content Managerem projektu. Dbam o dbałość języka polskiego i angielskiego na stronie. ETHEROS to kompletny, zdecentralizowany świat w postaci platformy dostarczającej aplikację społeczną opartą na Blockchain Ethereum z elementami gry...

Ambasz - luksusowe kremy, ręcznie robione

Kremy tworzone w procesie ręcznej produkcji z niespotykaną na polskim rynku kosmetycznym zawartością idealnie dobranych szlachetnych substancji aromaterapeutycznych.

wakacje.pl

Opisy do przewodnika turystycznego.

Seofly.pl

Pisanie artykułów SEO o bardzo różnej tematyce.

Benchmark.pl

Pisanie artykułów i newsów.

Opinions

GOODIES Robert Menkała
on 2021-03-12
Wystawiona opinia
Polecam