Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Ostrów Wielkopolski, PL

On Useme since 18 March 2022

Business bag icon

Deals 23

SUCCESSFUL: 23

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem redaktor naczelną telewizji regionalnej z południowej Wielkopolski, od ośmiu lat nieprzerwanie związana jestem z branżą medialną pracując zarówno w telewizji, jak i wcześniej w redakcjach portali internetowych. Moją domeną jest tworzenie tekstów i przekazów informacyjnych oraz publicystycznych, ale często przygotowuję także spoty reklamowe czy materiały sponsorowane. Jestem absolwentką studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Wrocławskim.

Biegle poruszam się we wszelkiem tematyce, w pracy zawodowej to przede wszystkim polityka, samorząd, interwencje. Prywatnie interesuję się szeroko pojętą kulturą i sztuką, modą oraz podróżami. W tym zakresie jestem w stanie tworzyć profesjonalne teksty.

Skills

Article Copywriting Editing Product description Service description Text editing

Portfolio

5-_ELECTROLUX1.pdf
Electrolux Professional - opis oferty producenta
3-MŁODE_STANISŁAWIE.pdf
Osiedle Młode Stanisławie - opis oferty dewelopera
Jak_oszacowac_wartosc_nieruchomosci.pdf
Tekst na potrzeby biura nieruchomości

Tytuł: "Jak oszacować wartość nieruchomości?" Tekst przygotowany pod SEO na potrzeby strony internetowej biura nieruchomości.

Wynajem-czy_to_sie_opłaca.pdf
Wynajem - tekst na bloga o nieruchomościach
16_-_Mieszkanie_Warszawa_inwestycja.pdf
Artykuł na bloga - mieszkanie w centrum Warszawy
4-NATURAL_FLOW.pdf
Natural Flow - artykuł sponsorowany o firmie
Apartamenty_na_weekend_coraz_bardziej_popularne.pdf
Apartamenty na weekend - tekst na bloga

Tytuł: "Apartamenty na weekend coraz bardziej popularne" Tekst przygotowany pod SEO na potrzeby strony internetowej biura nieruchomości.

Nad_morzem_ale_czy_na_pewno_przy_morzu.pdf
Tekst na bloga o nieruchomościach

Tytuł: "Nad morze...ale czy na pewno przy morzu?" Tekst przygotowany pod SEO na potrzeby strony internetowej biura nieruchomości.

1-_KIELNIENSKA33.pdf
Kielnieńska33 - opis nowej inwestycji dewelopera
4_-_INVILLA.pdf
Artykuł sponsorowany o b. nieruchomości InVilla

Opinions

no avatar
Radek
on 2022-08-17
Wystawiona opinia

Completed offers 1

  • Podatki w Holandii , w artykule maja być zawarte informacje na temat podatków jakie tam obowiązują ,ich wysokość .Można wspomnieć o podwójnym opodatkowaniu w Polsce za prace zagranicą . Artykuł musi zawierać takie podatki jak : podatek dochodowy (oraz progi podatkowe) (inkomstenbelasting) podatek drogowy (motorrijtuigenbelasting - mrb) podatek od psów (hondenbeasting), podatek turystyczny (toeristenbelasting), podatek od nieruchomości (onroerendezaakbelasting-OZB) podatek od śmieci (afvalstoffenheffing) Nieduże opisy kazdego z podatku , ale szczegółowo opisać na czym polegaja , jakie są stawki (jeżeli jest taka informacja ) jak często się je płaci i kogo to obowiązuje , ewentualnie wspomnieć w jakich regionach Holandii jaki podatek występuję ponieważ kwoty mogą się różnic albo może go nie być . fajnie jakby jeden podatek to był jeden podtemat . Temat można nazwać jakoś lepiej :)