Paulina Badowska

Paulina Badowska

Joined on: 2019-05-15
Kraków, Poland
Verified

Dzień dobry!

Bardzo się cieszę, że odwiedziłeś moją stronę. Przypuszczam, że zanim zdecydujesz się na współpracę, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mojej osobie. W życiu bardzo cenię sobie poszukiwanie nowości, różnorodność i ciągłe poszerzanie horyzontów. To właśnie dlatego jestem tutaj i z tego samego powodu z przyjemnością wysłałam ofertę na zaproponowane przez Ciebie zlecenie.

Poniżej znajdziesz moje teksty, które pisałam dla pewnej prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się automatyzacją marketingu. Sprawdź, może akurat przypadną Ci do gustu :)

Co robię na co dzień? Obecnie wzbogacam swoje doświadczenie o współpracę z instytucjami kulturalnymi i naukowymi. Jako psycholog sporo czasu poświęcam tematyce psychologicznej, zwłaszcza dotyczącej samorozwoju i uważności (bo cenię sobie równowagę życiową), a także pracy z dziećmi i młodymi ludźmi (bo na tym polu zdarza mi się pracować zawodowo). Prywatnie lubię eksperymenty kulinarne, bieganie, dobre kino i babranie się w tak czy inaczej rozumianej sztuce.

Zapraszam do współpracy.

Jak to się wszystko zaczęło – krótka historia aplikacji mobilnych

Dziś trudno sobie wyobrazić życie bez urządzeń mobilnych, prawda? Nieco kuriozalnie brzmi wobec tego fakt, że jeszcze na początku lat 80 nikt nie słyszał o telefonach komórkowych. Pierwszy aparat komórkowy, Motorola DynaTAC, stworzona wówczas przez Martina Coopera była luksusem, na który mogło sobie pozwolić jedynie elitarne grono wybrańców. Ważyła blisko 3 kilogramy, bateria rozładowywała się po 30 minutach rozmowy, książka adresowa mieściła jedynie 30 kontaktów, a rozmowę można było przeprowadzić tylko w centrum Chicago. Nikomu to nie przeszkadzało – ważne było to, że powstał sposób komunikacji, bardziej związany z człowiekiem, niż z miejscem. Nie ma nic dziwnego w tym, że pojawienie tego, innowacyjnego wówczas, urządzenia wywołało spore poruszenie wśród ludzi zainteresowanych nowoczesnymi technologiami.

http://blog.appmanago.pl/polecane/top-5-wpisow-o-marketingu-mobilnym-styczen-2017/

Jak zintegrować SALESmanago z Magento 2

Niedawno przeprowadziliśmy integrację SALESmanago marketing automation z popularną otwartą platformą ecommerce – Magento 2. Dzięki integracji użytkownicy SALESmanago mogą rozbudować bazę kontaktów o dodatkowe informacje, pozyskane z formularzy uzupełnionych na stronie sklepu internetowego.

http://www.marketing-automation.pl/jak-zintegrowac-salesmanago-z-magento-2/

TOP 5 wpisów o marketingu mobilnym

Początek roku jak zawsze pozytywnie nastraja do realizacji ambitnych, noworocznych postanowień. Oczywistym jest, że nie zawsze łatwo (ale na pewno warto!) jest podążać za własnymi pragnieniami i realizować wyznaczone cele, dlatego z przyjemnością ułatwimy zadanie każdemu kto na swojej liście ma (lub chciałby mieć) bycie na bieżąco z nowinkami o marketingu mobilnym. Poniżej pięć najlepszych wpisów z ostatniego miesiąca!

http://blog.appmanago.pl/polecane/top-5-wpisow-o-marketingu-mobilnym-styczen-2017/

No reviews.