Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 27 March 2019

Business bag icon

Deals 83

SUCCESSFUL: 83

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Dzień dobry :) Nazywam się Patryk, jestem doświadczonym copywriterem oraz redaktorem. Tworzę unikatowy content na strony internetowe: opisy usług oraz produktów, wpisy na strony, blogi i media społecznościowe, a także artykuły newsowe, sponsorowane i polecające. Słowo pisane na każdym etapie komunikacji z klientem oraz w samej firmie.

Wszystko oczywiście zgodne z zasadami SEO, lecz jednocześnie merytoryczne, jakościowe oraz angażujące czytelnika - nie piszę jedynie dla robotów Google'a :)

Wszystkie informacje o moim doświadczeniu, wraz z bogatym portfolio i ofertą, znajdziesz na mojej stronie internetowej -> Korzecpisze.pl.

Pełniłem funkcję redaktora naczelnego popularnego portalu turystycznego Turysci.pl. W czerwcu 2020 roku (wg rankingu Wirtualnych Mediów) znalazł się on w pierwszej piątce największych portali turystycznych w Polsce wg liczby realnych użytkowników i zasięgu.

Związany byłem z firmą mediową AGH Media (obecnie Iberion). Zostałem zatrudniony na stanowisko redaktora serwisu informacyjnego Pikio. Następnie dzięki ciężkiej pracy awansowałem na stanowiko pomocnika wydawcy, a dalej zaangażowałem się w tworzenie powstającego dopiero portalu turystycznego - Turysci.pl.

Doświadczenie nabywałem w różnych organizacjach i firmach medialnych oraz związanych z działalnością internetową. Swoje pierwsze kroki stawiałem m.in. w portalu Muzyczny Horyzont, Rock Radiu należącym do Grupy Radiowej Agory, Radiu Sygnały, portalu Opole.naszemiasto.pl, internetowym ProRadiu oraz jako copywriter w serwisie LinkHouse. Nawiązywałem też liczne współprace i zlecenia jako freelancer.

Jestem absolwentem kierunków Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz Dziennikarstwo i Medioznawstwo na Uniwersytecie Opolskim oraz Warszawskim. Praca magisterska dotycząca obecności Turystyki w nowych mediach, wraz z aspektem pandemii COVID-19.

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Facebook Fanpage Pre-sell text Product description Search optimization Seo Service description Social media Text editing

Portfolio

Pomocnik wydawcy/redaktor Pikio.pl

Pracowałem jako redaktor newsowy serwisu informacyjnego Pikio.pl, a następnie pomocnik wydawcy strony internetowej. Do moich obowiązków należało tworzenie artykułów, publikowanie ich na stronie głównej portalu, promocja w mediach...

Redaktor naczelny portalu turystycznego Turysci.pl

Sprawowanie funkcji redaktora naczelnego turystycznego portalu informacyjnego. Zajmowałem się tworzeniem artykułów newsowych, zarządzaniem zespołem redakcyjnym i pracą całej redakcji. Publikowałem treści na stronie internetowej oraz w social...

Zapraszam na moją stronę internetową - Korzecpisze

Znajdziesz tam całe moje portfolio, zakres usług oraz informacje na mój temat.

Fireads.pdf
Copywriter w LinkHouse

Pracowałem jako copywriter zewnętrzny dla serwisu LinkHouse. Moim zadaniem było tworzenie zleconych treści na różnorodne tematy, zgodnych z aktualnymi wytycznymi SEO. W pliku jeden z przykładowych tekstów - dla osób zainteresowanych możliwość...

CV_Patryk_Korzec.pdf
Zapraszam do zapoznania się z moim CV.

Completed offers 5

  • Szukamy copywritera, który napisze 6 artykułów na bloga. Tematy: Norweskie zwyczaje, które warto znać będąc na emigracji Kredyt dla zadłużonych w Norwegii - jakie mam opcje? Ile muszę zarabiać, aby dostać kredyt w Norwegii? Najlepsze aplikacje do nauki norweskiego Na czym polega kredyt dla młodych w Norwegii? Zawody poszukiwane (i opłacalne!) w Norwegii Każdy artykuł ma mieć +/- 5000 zzs.
  • Dzień dobry! Zlecę napisanie tekstu pod seo na 5000 zzs 2-3 słów kluczowych
  • Dzień dobry, szukam osoby, która stworzy artykuł dotyczący przeprowadzki do Irlandii – jak się przeprowadzić, czy warto, dane dotyczące pensji, formalności, których trzeba dopełnić itd. Nie są konieczne doświadczenia osobiste, wystarczy research na podstawie aktualnych informacji dostępnych w internecie. Długość ok. 10 000 zzs. W artykule należy użyć trochę dostarczonych przeze mnie fraz kluczowych pod kątem SEO, ale bez przeładowania, nie ma tego bardzo dużo. Dostarczę także brief artykułu w postaci szkieletu złożonego z nagłówków, przy czym jestem również otwarta na sugestie co do treści. Deadline: 17.09 16:00
  • Zlecę napisanie contentu do jesiennego ebooka dla par, które będzie zawierać 9 akapitów po 1500 znaków każdy. Spis pomysłów jest gotowy. Zostaje tylko kwestia copy.
  • Potrzebny jest artykuł po polsku na ok. 600 słów (nie znaków!) dotyczący piłki nożnej. Temat: Bartosz Slisz, jego debiut reprezentacyjny, historia jego kariery, najbliższe mecze Legii Warszawa W artykule trzeba zalinkować podany link z podaną frazą kluczową + link ze strony docelowej + link z dowolnego polskiego źródła o wysokim autorytecie. Dostarczę brief (w języku angielskim) z inspiracją co do treści artykułu + informacje co do podstawowych wymogów. Oprócz tego jest swoboda w zakresie dokładnej treści. Deadline to 11.09 godzina 12:00.