From: Poland
Location: Poznań, PL
On Useme since 28 October 2022
Deals 36
SUCCESSFUL: 36
DISPUTED: 0
FAILED: 0
About me
Łączę doświadczenie z obszarów HR i rekrutacji, sprzedaży B2B, obsługi klienta oraz tworzenia treści na social media. Dobrze czuję się zarówno w pracy operacyjnej, jak i kreatywnej. Szybko uczę się nowych narzędzi, cenię sobie niezależność i jasno określone cele.
Aktualnie pracuję jako rekruterka, administratorka HR oraz content creatorka w firmie zajmującej się outsourcingiem oraz automatyzacjami.
Co oferuję?
👥 Wsparcie rekrutacyjne – w całym procesie od wystawienia ogłoszenia po zatrudnienie kandydata
🎬 Content Creator – realizacja materiałów od pomysłu i koncepcji, przez scenariusz i nagranie, po finalny montaż (samodzielnie występuję przed kamerą, nagrywam voice over'y)
✍️ Tworzenie treści – opisy produktów, teksty sprzedażowe, scenariusze
👩💻 Wirtualna asystentka – obsługa maili, chatu i social mediów, wsparcie administracyjne
📊 Praca z danymi – wprowadzanie i porządkowanie danych, wyszukiwanie informacji, raporty
💻 eRecruiter (+ olx, pracuj.pl), Symfonia, CRM, Excel, ChatGPT, Can
Categories
CV / Résumé
Apr 2026 - Now
Content Creator
MELLON POLAND SP. Z O.O
- Tworzenie i udział w krótkich i dłuższych treściach video na social media (youtube, tiktok, instagram) w tematyce rekrutacji
Jan 2025 - Now
ADMINISTRATOR HR | REKRUTER
MELLON POLAND SP. Z O.O
- Prowadzenie pełnego procesu rekrutacji - publikacja ogłoszeń, selekcja CV, rozmowy rekrutacyjne, zatrudnienie kandydata, onboarding pracownika - Prowadzenie dokumentacji kadrowej i bieżąca obsługa 250 pracowników - Automatyzacja procesów
Sep 2023 - Mar 2024
ZASTĘPCA KIEROWNIKA
NEW BALANCE POLAND
- Zarządzanie 5-osobowym zespołem - Tworzenie raportów finansowych, analiz sprzedażowych - Obsługa klienta z nastawieniem na wysoką jakość i sprzedaż - Realizacja wskaźników sprzedażowych - Dbanie o ekspozycję sklepu - Logistyka magazynu
Jul 2022 - May 2025
CONTENT CREATOR
KOMPUTRONIK S.A.
- Tworzenie i udział w krótkich i dłuższych treściach video na social media (youtube, tiktok, instagram) w tematyce smart home
Jun 2021 - Aug 2023
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
KOMPUTRONIK S.A.
- Telefoniczna i mailowa obsługa klienta, zawieranie umów handlowych - Sprzedaż towarów oraz rozbudowanych usług w kanale detalicznym i hurtowym
Portfolio
Przez ponad trzy lata współpracowałam przy treściach wideo na YouTube, przedstawiających przygotowaną przeze mnie recenzję na temat danego produktu w kategorii smart home, IOT, mAGD, gaming. Odpowiadałam za filmy, w których występuję jako prowadząca.
Przez ponad trzy lata współpracowałam przy tworzeniu treści video na Instagrama, które dotyczyły produktów w kategorii smart home, IOT, mAGD, gaming. Odpowiadałam za filmy, w których występuję jako prowadząca.
Przez ponad trzy lata współpracowałam przy treściach wideo na YouTube, przedstawiających przygotowaną przeze mnie recenzję na temat danego produktu w kategorii smart home, IOT, mAGD, gaming. Odpowiadałam za filmy, w których występuję jako prowadząca.
Przez ponad trzy lata współpracowałam przy tworzeniu treści video na TikToka, które dotyczyły produktów w kategorii smart home, IOT, mAGD, gaming. Odpowiadałam za filmy, w których występuję jako prowadząca.