Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bielsko-Biała, PL

On Useme since 4 November 2022

About me

Dążę do cis

Skills

Article Blog Data analysis Databases Dodawanie produktów English Excel Product description Recruitment Service description Text editing Translation Typing

CV / Résumé

Jan 2023 - Mar 2023

Praktykanta w dziale kadr

ADP

Dystrybucja dokumentów do odpowiednich działów, segregacja i rejestracja ich obiegu. Zapoznanie się z i analizą podstawowej dokumentacji kadrowej. Praca z aktami osobowymi. Wpisywanie do systemów danych oraz ich analiza.

Aug 2022 - Jan 2023

Telefoniczny doradca klienta

Contact House

Obsługa klienta. Przeprowadzanie konsultacji oraz przypisywanie do danego klienta kuracji. Sprzedaż suplementów zdrowotnych. Doradzanie klientom odnośnie produktów. Przeprowadzanie badania potrzeb konsumenta.

Jan 2022 - Now

Telefoniczny ankieter

PBS

Odpowiadanie za dobór respondenta do wywiadu. Przeprowadzanie badań rynku z uczestnikami, dokładne zadawanie pytań oraz zapisywanie odpowiedzi. Dbanie o dobry wizerunek firmy

May 2021 - May 2023

Kelnerka

Domino's Pizza

Obsługa klienta, serwowanie dań i napojów zgodnie z obowiązującymi standardami. Przygotowywanie posiłków do transportu. Dbanie o wysoki standard posiłków i wizerunek lokalu. Rozliczanie rachunków i realizacja płatności.

May 2017 - Oct 2021

Kelnerka

Pizzeria Demonios

Przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz od klientów w lokalu. Dbanie o porządek na sali i na stanowisku pracy. Wydawanie posiłków i przygotowywanie ich do transportu. Przygotowywanie stolików i zastawy stołowej.