Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Siemianowice Śląskie, PL

On Useme since 4 January 2020

Business bag icon

Deals 60

SUCCESSFUL: 59

DISPUTED: 0

FAILED: 1

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem od 9 lat copywriterem, piszę teksty na zlecenie.

Jako copywriter piszę teksty zapleczowe, blogowe, pod SEO oraz opisy produktów czy też kategorii.

Jestem osobą, która jest odpowiedzialna, terminowa oraz wnikliwa. Wnikliwość jest w tym zawodzie niezwykle ważną cechą. Uwielbiam zagłębić się w dany temat.

Lubię pisać o marketingu, polityce, modzie, podróżach, wnętrzach, ekologii oraz o zdrowym stylu życia.

Kilka lat temu zdecydowałam się zaprzestać pracy w korporacji i poświęcić się w 100 procentach pracy zdalnej. Poza copywritingiem oferują także inne usługi związane z tekstem, prowadzenie profili na mediach społecznościowych, pozyskiwanie klientów czy też oferuję usługę wirtualnej asystentki.

Moje wcześniejsze doświadczenie to 6 lat pracy w mediach. Pracowałam w marketingu jak i także w biurze reklamy.

Zapraszam do kontaktu

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Data analysis Databases Dodawanie produktów Editing Facebook Fanpage Online lessons Product description Search optimization Sector Seo Service description Specialized Text editing Translation Typing Virtual office

Portfolio

Jak_skutecznie_powstrzymać_przedwczesny_wytrysk.pdf
Zlecenie w ramach platformy goodcontent
rolety_okienne.pdf
Platforma goodcontent/stałe zlecenie klienta
Co_to_jest_SEM.pdf
Teksty dot. zagadnienień z zakresu marketingu inte

Opinions

no avatar
Zbyhoo
on 2020-11-16
Wystawiona opinia
Super!!!
no avatar
Milnerwebdesign
on 2020-06-05
Wystawiona opinia
Sprawny i szybki kontakt, teksty bardzo dobrej jakości. Naprawdę polecam.

Completed offers 10

  • Poszukuję osoby z podstawowym doświadczeniem w branży gastronomicznej (ale nie jest to podstawowy warunek) do napisania artykułu blogowego na stronę internetową. Nie wymagam znajomości SEO. Na początek będzie to jeden tekst na temat związany z prowadzeniem restauracji. Proszę o przesłanie proponowanej stawki sumarycznej kwoty za tekst około 5000 znaków.
  • Potrzebujemy powielenia gotowych już 20 artykułów, w dwóch nowych i różnych wersjach, z użyciem słów kluczowych dla branży sprzątającej. Łącznie 40 tekstów. Każdy z artykułów o tym samym temacie zostanie zamieszczony na dwóch stronach internetowych, dlatego potrzebne są one w odrębnych wersjach. Dołączamy przykład artykułu do powielenia. Czas: Średnio jeden powielony artykuł na tydzień tj dwa gotowe teksty tygodniowo.
  • Szukam osoby, która będzie pisać teksty na bloga sklepu internetowego na tematy, które podam. Jeden tekst 3500 znaków.
  • Witam, poszukuję copywriterów do stałej współpracy. Częstotliwość zleceń może być zmienna, jednakże pierwsze zlecenie kilku tekstów o długości 3000 zzs jest na już (żeby nie powiedzieć "na wczoraj"). Możliwa stała współpraca. Oczekuję: - doświadczenia w pisaniu tekstów różnego typu, - portfolio z przykładowymi tekstami (warunek konieczny), - terminowości i poczucia obowiązku. Proszę o wycenę tekstu o długości 1000 i 3000 zzs oraz podania terminu realizacji (ile tekstów o długości 3000 zzs jesteś w stanie napisać do piątku 7 lipca).
  • Zlecę stworzenie listy bibliotek/czytelni gotowych przyjąć do swojego zbioru książkę. Oczekuję listy w excelu w zadanym formacie (kolumny ulica, kod, nr kontaktowy itp). Potrzebuję potwierdzenia u nich (przez telefon, email), że przyjmą egezmplarz. Liczę na zbiór 500 adresów.
  • Dzień dobry, interesuje mnie dziesięć tekstów pod zaplecze na temat: ochraniacz/podkład nieprzemakalny na materac każdy tekst powinien posiadać 2500 zzs czyli razem dziesięć tekstów to suma 25000zzs dziesięć tekstów pod zaplecze na temat: prześcieradło nieprzemakalne na materac każdy tekst powinien posiadać 2500 zzs czyli razem dziesięć tekstów to suma 25000zzs dziesięć tekstów pod zaplecze na temat: prześcieradło bawełniane z gumką każdy tekst powinien posiadać 2500 zzs czyli razem dziesięć tekstów to suma 25000zzs dziesięć tekstów pod zaplecze na temat: prześcieradło - jak dobrać pasujące wnętrza i jak prać każdy tekst powinien posiadać 2500 zzs czyli razem dziesięć tekstów to suma 25000zzs Zlecenie pilne, cena jak w zleceniu 5zł za 1000zzs, 100x5 = 500zł netto pozdrawiam
  • Dzień dobry Potrzebuję 20 tekstów po 2000 zzs z tematyki copywritingu itp. Pisane pod konkretne słowa kluczowe. Szczegóły i specyfikację opiszę dokładnie po wybraniu Wykonawcy. Artykuły muszą być unikalne, poradnikowe.
  • Chciałbym nawiązać stałą współpracę z wirtualną asystentką, która będzie wspierałą mnie w drobnych zleceniach i zadaniach związanych z moją mikro firmą i prywatnymi sprawami. Wymagana znajomość narzędzi: Trello, Slack, Asana, Gmail, Google Hangouts, Word, Excel, Allegro, OLX. Szacuje, że na obecnym etapie potrzebuje ok. 3h tygodniowo wsparcia (w tym co tydzień 15 min. video call by omówić zlecenia na dany tydzień). Wraz ze wzrostem zaawansowania chciałbym zwiększyć zakres wsparcia, ale kluczowe jest dla mnie wdrożenie nowej osoby w moje sprawy. Kluczowa jest dla mnie samodzielność w wykonywaniu zadań i skupienie na jakości finalnego efektu. Proszę o szacunkowo budżet miesięczny takiej współpracy (12h w miesiącu zdalnego wsparcia) Pozdrawiam
  • Potrzebuję kogoś do tworzenia 2 wpisów na jedną stronę www dla firmy sprzątającej. Wpisy na bloga pod kątem SEO, regionalnie. Teksty muszą być dobre jakościowo. Stała współpraca.
  • Zlecę stworzenie w pliku txt aktualnej, pełnej listy cateringów możliwych do zamówienia online w Polsce w konkretnych miastach w Polsce oraz adresu url danego cateringu (strona główna), wg kolejności nazw cateringów A-Z. Lista powinna wyglądać tak: Aferfit https://afterfit-catering.pl Kraków, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Piła, itd... Maczfit https://www.maczfit.pl Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, itd.... itd.... Bazę należy tworzyć posiłkując się danymi z portali: Dietly, Cateromarket, Caterobazar oraz na podstawie aktualnych danych ze stron firm cateringowych i wyszukiwarki google.