Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Krasnystaw, PL

On Useme since 23 May 2023

About me

Cześć! Z tej strony Natalia. Mieszkam w Warszawie i zajmuje się szeroko pojętą reklamą, marketingiem, copywritingiem oraz produkcją video. Posiadam 10-letnie doświadczenie w produkcji telewizyjnej, gdzie przeszłam przez większość możliwych szczebli (od researchu, castingów, szefowaniu redakcji, po pisanie scenariuszy i reżyserię), a od niecałych dwóch lat pracuję w agencji marketingowej, gdzie produkuję reklamy do Internetu, organizuję sesje zdjęciowe, zajmuję się copywritingiem, tworzeniem contentu do social media oraz nagrywaniem i montowaniem Reelsów oraz Tiktoków. Prace redakcyjne, analityczne nie są mi obce, ale mocna jestem również w działaniu. Śmiało możesz powierzyć mi napisanie artykułu, stworzenie prezentacji, wykonanie głębokiego researchu czy analizy, a także organizację i koordynację nagrań czy sesji zdjęciowych dla Twojej firmy - niezależnie od Twojego budżetu. Pracuję wieczorami oraz w weekendy. P.S. Język angielski? No problem!

Skills

Article Buzzmarketing Canva Copywriting E-marketing Facebook Fanpage Instagram Promotional video Social media Text editing Video Videoblog Video editing Video editing Virtual office

Portfolio

TikTok - Media Expert

Propozycja TikToka reklamowego, za który odpowiadałam od strony produkcji jak i konceptu.

Kampania "Mundial w Media Expert"

Fragment sesji fotograficznej, którą wyprodukowałam dla mojego Klienta, Media Expert. Byłam odpowiedzialna za zorganizowanie sesji, stylizację i ekipę realizacyjną.

Kampania z Cleo - Samsung Galaxy Z Flip 4

Przykład realizacji kampanii z Cleo dla Media Expert w roli producenta reklamy.

Piosenka reklamowa dla XBOX

Piosenka reklamowa XBOX All Access dla Media Expert, w którym odpowiadałam za tekst, melodię oraz wykonanie. Mix i mastering - Radosław Skorowski.

NKowalczyk_ofertawspolpracy_Eurowizja2023.pdf
Prezentacja - portfolio foundrising

Przykład prezentacji (oferty sponsorskiej), którą przygotowałam na własny użytek w związku z pozyskiwaniem funduszy na wyjazd do Liverpoolu (Eurowizja 2023).

OCHMAN na Eurowizji - sonda uliczna

Sonda uliczna zorganizowana na potrzeby Polskiej Delegacji na Eurowizję 2022 w Turynie na temat Krystiana Ochmana. Byłam odpowiedzialna za pomysł, pracowałam na planie jako reporter oraz nadzorowałam postprodukcję.