Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bolesławiec, PL

On Useme since 11 July 2022

Business bag icon

Deals 56

SUCCESSFUL: 56

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Pozwolę sobie od razu przejść do konkretów:

 • pisaniem zajmuję się od 6 lat,
 • na portalu Textbookers moja średnia za zrealizowanych ponad 4000 zleceń wynosi 5,97/6,
 • wszystkie teksty realizuję szybko, sprawnie i bez zbędnego przeciągania,
 • nie kopiuję tekstów, to nie jest mój styl pracy,
 • wszystkie moje prace są w pełni unikalne, co można potwierdzić programami antyplagiatowymi,
 • w razie potrzeby nanoszę poprawki zgodnie z zaleceniami,
 • GWARANTUJĘ zadowolenie z nawiązanej współpracy.

Oferuję niskie ceny i wysoką jakość prac. Podkreślam, że do tej pory przez Useme zrealizowałam już kilka umów i każda z nich przerodziła się we współpracę długoterminową. Nie lubię się chwalić, ale naprawdę jestem dobra w tym, co robię - i proszę jedynie o zaufanie i szansę. Na pewno Państwo nie pożałują!

Zapraszam na tę stronę - wszystkie zamieszone na niej teksty są mojego autorstwa - współpraca nawiązana za pośrednictwem Useme.

Skills

Article Blog Copywriting Service description Specialized Text editing

CV / Résumé

Aug 2022 - Aug 2022

Redaktor

alejakobiecosci.pl

Wszystkie teksty na stronie są mojego autorstwa.

Aug 2022 - Now

Młodszy copywriter

Off-site

Realizacja artykułów sponsorowanych.

Portfolio

Tekst na stronę internetową

Krótki tekst na temat kamieni szlachetnych w pierścionek zaręczynowych.

Artykuł na stronę internetową - rodzicielstwo

Krótki tekst, tematyka parentingowa.

Artykuł na stronę internetową - moda męska

Krótki tekst na temat mody męskiej.

Tekst na stronę internetową - zdrowie

Krótki artykuł o tematyce zdrowotnej.

Opinions

Natalia Creativetrust.pl
Natalia Creativetrust.pl
on 2023-03-13
Wystawiona opinia
Polecam współpracę z Panią Natalią. Przede wszystkim terminowość realizacji zlecenia - wiemy, że nie jest to takie oczywiste jak mogłoby się wydawać. Sprawny kontakt i teksty merytoryczne, szczególnie, że branża dotycząca zlecenia była wąska.
Blue Whale Press
Blue Whale Press
on 2022-12-22
Wystawiona opinia
Polecam Panią Natalię - teksty wykonane na czas i zgodnie z oczekiwaniami.

Completed offers 10

 • Mam do zlecenia trzy teksty, każdy o długości około 700-800 słów. Teksty powinny zawierać nagłówki, wytłuszczenia kluczowych fraz, wstęp, krótkie akapity. Do każdego tekstu potrzebne są do dobrania około 3-4 grafiki z ogólnodostępnych baz (opcjonalne, jest możliwość wykonania samych tekstów). Do każdego tekstu rozpisane są frazy, które powinny się pojawić w takim materiale. Proszę o wycenę za trzy teksty oraz szacowany termin realizacji (możliwe jest przesyłanie po jednym tekście, partiami :) ) Jestem chętny do nawiązania dłuższej, stałej współpracy z regularnie pisanym tekstami. Do ustalenia po napisaniu trzech pierwszych tekstów
 • Zlecę napisanie 200 opisów produktów po 700 znaków. W tekście nie wpisujemy wymiarów, jedynie określenie jeśli jest taka potrzeba wielkości danego produktu "np. szeroki" Cena za całość Nie biorę pod uwagę "do negocjacji"
 • W tekście nie wpisujemy wymiarów, jedynie określenie jeśli jest taka potrzeba wielkości danego produktu "np. szeroki" Cena za całość - Nie biorę pod uwagę "do negocjacji"
 • Mam do zlecenia paczkę 10 tekstów w tematyce chorób skórnych, dbania o skórę, pielęgnacji itp. Dla każdego tekstu prześlę rozpisane wytyczne, frazy kluczowe, które powinny pojawić się w tekście, oraz produkty, które powinny zostać wskazane w tekście. Pierwszy tekst potrzebowałbym szybciej, reszta albo stopniowo, albo wszystkie razem w ustalonym wspólnie czasie. Każdy tekst około 10 000 zzs, około 8 nagłówków, spis treści, pogrubienia kluczowych fraz Prośba o wycenę całej paczki 10 tekstów wraz ze wskazaniem orientacyjnego terminu przesłania pierwszego oraz wszystkich tekstów
 • Witam, Zlecę napisanie 15 tekstów po 5000 znaków tematyce e-recepty. wg przesłanych wytycznych. Możliwość co miesięcznej współpracy, pozdrawiam Michał
 • Do przygotowania 22 opisy głównych kategorii dla sklepu z obuwiem. Przykładowe kategorie: -Szpilki -Czółenka -Sandały damskie -Buty damskie -Mokasyny damskie -Kozaki damskie -Szpilki na słupku Każdy opis na około 10 tys zzs Razem do przygotowania 220 tys zzs. Mogę zlecenie podzielić na 2 - 3 osoby. Stawka 8,5 netto (na mojej fakturze od useme)
 • Zlecę napisanie 2-óch artykułów SEO, po 3500 zzs każdy. Branża technika basenowa. Wyślę przykładowe artykuły pisane dla tego Klienta, które będą służyć za wzór od strony technicznej i merytorycznej. Proszę w wiadomości o podanie ceny za 1000zzs.
 • Hej! Nasz Copywriter nie ma mocy przerobowych i potrzebuję Twojej pomocy w napisaniu 2 artykułów sponsorowanych o tematyce kryptowalut - głównie: kursy btc oraz kurs eth.
 • Zlecę napisanie wpisu na bloga o temacie: "Co to jest B2B"? na podstawie wytycznych SurferSEO o długości między 900 a 1100 słów.
 • Zlecę przygotowanie 20 artykułów blogowych dla sklepu internetowego z roletami i zasłonami. Długość artykułów od 4 do 7 tys. zzs. w zależności od tematu. Razem do przygotowania 105 tys zzs. Deadline: 2.01