Mucha Katarzyna

Mucha Katarzyna

Joined on: 2018-11-13
Wałcz, Poland
Verified
SKILLS: 2d designconceptual projectsexhibition stall designfurniture designgraphicsinterior designlandscape designvisualization visualizing 3D

W momencie wyboru szkoły średniej postawiłam na architekturę krajobrazu. Po ukończeniu technikum zawodowego zdecydowałam się wyjechać z rodzinnej miejscowości do większego miasta, gdzie miałam możliwość rozwijania moich umiejętności jak i zgłębiania wiedzy na temat projektowania i pielęgnacji zieleni. Praca z naturą stała się dla mnie największym zainteresowaniem. Lecz po obronieniu tytułu, zainteresowalo mnie również projektowanie wnętrz. Dzięki obydwóm kierunkom zdobyłam obszerną wiedzę jaki i umiejętność aranżacji przestrzeni, tej zewnętrznej jak i wewnętrznej budynku. Studia na kierunku architektury wnętrz przygotowały mnie do pracy w programach projektowych i graficznych (AutoCAD, SketchUp + V-Ray, Lumion, Ilustrator, Photoshop, InDesign), ponadto przyczyniły się do rozbudowania mojej kreatywności.

Portfolio

Portfolio powstało na podstawie prac wykonanych na studiach. Umieszczono w nim projekty dotyczące aranżacji wnętrz, krajobrazu oraz grafiki.

Link jest dostępny dla Państwa i z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z moimi projektami.

Portfolio w miedzy czasie będzie aktualizowane.

W razie jakichkolwiek problemów z odtworzeniem pliku, bardzo prosze o Państwa kontakt.

https://drive.google.com/open?id=1p-Q4dc-oAyckMY5dmgpr7remlbGJbi7X download:

Strona internetowa

Serdecznie zapraszam do obejżenia mojego portfolio na portalu. Jest one jeszcze w "remoncie"- wiec mimo wszystko polecam zajżeć do poprzedniego linku.

https://katarzynamucha1993.wixsite.com/portfolio download:

No reviews.