Freelancer profile

Deals

Successful: 0
Disputed: 0
Failed: 0

About me

Witam, Nazywam się Miłosz, obecnie zajmuję się prowadzeniem sklepów na portalu allegro oraz Amazon dla kilku firm (włącznie z wysyłką i customer service). Oferuję kompleksowe usługi sprzedażowe, od wystawiania produktów, po przez opisy produktowe i marketingowe, na samej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów kończąc. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży usług i towarów, za równo zdalnie jak i bezpośrednio. W swojej historii zawodowej w głównej mierze zajmowałem się sprzedażą produktów inwestycyjnych, bankowych oraz pośrednią sprzedażą dla klientów B2B i B2C poprzez sklepy internetowe.

Skills

Allegro Category descrpition Copywriting Ebay Facebook Instagram Marketing text Optimization Product description Sales Service description

Portfolio

Arans Sp z o.o.

Założenie i zbudowanie od podstaw konta na Amazon oraz Allegro i późniejsza jego kompleksowa obsługa. Od 2 lat opiekuję się kontami na portalach e-commerce dla firmy Arans. Moje wyniki to największa sprzedaż w danej kategorii w Niemczech oraz druga największa sprzedaż w branży na Polskim Allegro.

Contact 512 541 422 Piłsudskiego 97 , Ząbki