Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 20 October 2021

About me

Z mediami związana jestem od ponad 5 lat. W swojej karierze zajmowałam się planowaniem digitalowych kampanii mediowych, prowadzeniem kanałów social media, ustawianiem płatnych kampanii na Facebooku, Instagramie, Linkedinie oraz Pintereście. Od ponad roku zajmuję się również copywritingiem oraz contentwritingiem. Uzyskałam dyplom z Logistyki mediów spec. Zarządzanie i Technologie Mediowe na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam również studia podyplomowe z Kreatywnego Pisania.

Skills

Article Blog Copywriting Data analysis Databases Editing Facebook Instagram Marketing plan Online lessons Sector Seo Service description Social media Social media marketing Text editing

Portfolio

Artykuł na temat diety pudełkowej oraz ćwiczeń

Klient zlecił napisanie artykułu reklamowego w stylu poradnikowym na temat ćwiczeń oraz diety pudełkowej. Tekst został zrealizowany z użyciem podanych słów kluczowych oraz limitu znaków.

Artykuł na bloga - Jak ozdobić parapet na święta

Artykuł poradnikowy na bloga na temat wystroju wnętrza w Boże narodzenie. Napisany w lekkim stylu, pasującym do tematyki tekstu oraz stylu bloga.

Artykuł promocyjny - piżama na świąteczny prezent

Klient zlecił napisanie artykułu reklamowego zachęcającego do kupna piżam z oferty klienta. Tekst napisany został w stylu lekkim - odpowiednim do miejsca publikacji. Zrealizowany został z użyciem podanych słów kluczowych oraz limitu znaków.