Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Poznań

On Useme since 28 September 2016

Business bag icon

Deals 9

SUCCESSFUL: 9

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem dziennikarzem niezależnym i copywriterem. Zawodowo zajmuję się pisaniem tekstów wszelakiego rodzaju z niemal każdej dziedziny. Jeśli chodzi o teksty specjalistyczne, specjalizuję się w finansach i szeroko pojętym zdrowiu.

Jestem profesjonalistą i poważnie traktuję swoją pracę oraz kontrahentów, więc bez obaw możesz mi powierzyć jakieś zlecenie. Na pewno Cię nie zawiodę i postaram pozytywnie zaskoczyć.

Po więcej informacji o mnie, portfolio i referencje zapraszam na moją stronę: https://kusznierewicz.eu Polecam też lekturę mojego bloga finansowego: https://ObiektywneFinanse.pl oraz biegowego: https://DlaBiegacza.com.pl. Można również odwiedzić prowadzony przeze mnie serwis informacyjny jednego z osiedli w Zielonej Górze: https://barcikowice.pl.

Categories

Portfolio

portfolio_marketingowe.zip Portfolio tekstów marketingowych

Wybrane projekty tekstów marketingowych, sprzedażowych dla klientów z różnych branż

sales-letter.pdf
List sprzedażowy dla organizatora szkoleń i kursów
educatico.pdf
List sprzedażowy dla organizatora szkoleń i kursów
wybrane_teksty_papierowe.rar Wybrane artykuły prasowe

Niektóre z tekstów mojego autorstwa opublikowane w "Gazecie Lubuskiej" i miesięczniku studenckim "BUC" ukazującym się na części wydziałów UAM.

Completed offers 8

  • Przeredagowanie tekstu/ pisma do mieszkańców traktującego o oszczędzaniu ogrzewania . ok. 10 tys znaków Treść tekstu już jest - wymagane przeredagowanie i poprawa stylistyki, można też coś uzupełnić
  • Szukam copy do opracowania tekstu programu wyborczego i opisu wykonanych inwestycji. Generalne info jest ale musi ktoś nad tym siąść i ładnie ubrać to w słowa tak żeby się dobrze czytało i w ogóle, że będzie pięknie jak oddacie głos 🙂 Program ma jakieś 20 pkt i potrzebny jest krótki opis do każdego punku. Inwestycji mamy koło 8 szt. Będę jeszcze potrzebował opisy 13 radnych na posty na FB. Jestem otwarty na dodatkowe usługi/artykuły/posty.
  • Witam, Proszę o ofertę napisania 5 artykułów SEO do bloga pośrednictwa finansowego po ok. 2000 znaków bez spacji. Dostarczę słowa kluczowe i potencjalne zagadnienia.
  • Zlecę napisanie tekstu na podstronę zoptymalizowanego pod kątem SEO o tematyce identyfikacja wizualna, logo. Tekst ma za zadanie przybliżyć klienta do powyższych zagadnień, postawić firmę w roli ekspertów, skłonić klienta do skorzystania z oferty. Zależy mi przede wszystkim na tym aby tekst był napisany zgodnie z zasadami SEO.
  • hej, potrzebuję pomocy w przygotowaniu treści na stronę internetową nowej kancelarii prawnej. Zależy mi na lekkim, przystępnym języku, bez prawniczych sztywnych regułek.
  • Zlecę 1 artykuł o tematyce piłkarskiej (temat szczególnie dotyczy Roberta Lewandowskiego). Wymagania dla wykonawcy: Wykonawca musi rozumieć temat artykułu. Proszę podać: • źródło Twojej wiedzy na ten temat; • przykłady prac wykonanych na podobne tematy (screen lub linki). Temat artykułu • szczegółowe informacje dotyczące tekstów podam w wiadomości prywatnej. Wymagania dotyczące unikalności treści: • treści autorskie, unikalne, z oryginalną strukturą; • należy wykorzystać bezosobową formę pisania (bez zwrotów w 1 os. l. poj. i 1 os. l. mn.); • artykuł nie powinien zawierać błędów gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych, składniowych i typograficznych; • tekst powinien mieć logiczną strukturę - zawierać listy numerowane/wypunktowane, podtytuły H1-H3, wszystkie części tekstu powinny być logicznie połączone; • bez „lania wody”; • unikalność tekstu nie mniej niż 90%. Jeśli treść nie będzie spełniać wytycznych, będziemy wymagać jej poprawy.
  • mam 5 maili i stronę internetową do której potrzebuje proofreadu
  • 1) Pierwsze grupa to teksy o dowolnej tematyce, ale każdy dedykowanie musiałbym nawiązywać do jednego z wymienionych brandów bukmacherskich które w polsce nie są legalne bo nie maja licencji MŚ. Sama linia tekstu i tematyka kompletnie dowolna. - betsson, sportingbet - (2 sztuki) 2) Druga grupa to jeszcze większa frywolność czyli od tego że messi marnuje karne do fenomentu Angilli która wygrała raz a zawsze jedzie na mundial po złoto. To oczywiście tylko przykład. Czyli któryś z tych dwóch (1 sztuka): a) bardzo wyrównany poziom mundialu i dużo niespodzianek b) czy 32 druzyny to juz sufit czy dalsze modyfikacje formuły mają sens. 3) Tu najmniej frywolności. Mam na jednym z serwisów opis/recenzje/opinie o Bukmacherze Fortuna który jest legalny w polsce i ma licencje. https://topbukmacher.com/fortuna-zaklady-bukmacherskie/ Zależałoby mi na podobnych opiniach jeśli chodzi o schemat, na temat 3 innych legalnych bukmacherów czyli Bukmacher Totolotek, E-Toto (2 sztuki) Opisy te trafią na inny nasz serwis oferty-bukmacherskie.pl