MarkNeting

MarkNeting

Joined on: 2019-07-18
Lublin, Poland
Verified
SKILLS: adwordsbrandingbuzzmarketingcopywritingcreating an imagecreationmarketing strategyonline advertisingproposal writingsocial mediasocial media marketing

MarkNeting to nowoczesna agencja, która oferuje pełną ofertę reklamową, od kampanii marketingowych i outdoorowych, przez marketing szeptany, reklamę online, komunikację w social media, obsługę graficzną po inne usługi składające się na zapewnienie kompleksowej obsługi naszym Klientom. http://markneting.pl/

Dzięki wieloletniej działalności na rynku w naszym portfolio znajduje się wiele ciekawych przykładów współpracy. Aby nieco przybliżyć zakres naszych usług, przedstawiamy prace wykonane na rzecz wybranych partnerów:

Browar Tenczynek

Współpraca z regionalnym browarem Tenczynek obejmowała wszystkie szczeble marketingu. Opracowaliśmy nowy wizerunek marki, zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy produkty na rynek. Przygotowaliśmy i nadzorowaliśmy realizację kampanii outdoorowych. Odpowiadaliśmy za przygotowanie materiałów POS i HoReCa. Do naszych obowiązków należały również działania marketingu online, czyli budowanie świadomości marki w social media - opracowanie strategii, prowadzenie i obsługa konta na Facebooku oraz Instagramie, przygotowanie kampanii Facebook Ads, obsługa graficzna (przy współpracy z agencją Vitelloni), kampanie influence marketingu oraz media relations.

https://browar-tenczynek.pl/ download:

Polityka

Od wyborów na Prezydenta RP do wyborów na radnych miast - przez ostatnie lata działalności naszej agencji pracowaliśmy przy kampaniach wyborczych na każdym szczeblu, oferując usługi zapewniające naszym klientom wysokie wyniki. Podczas pracy korzystamy z najnowszych narzędzi marketingu on-line, tak dobrze sprawdzonych w amerykańskich kampaniach wyborczych.

download:

Scoopper

Powstała w 2016 roku marka postawiła na elektromobilność, zanim moda na elektryczne pojazdy trafiła do Polski. W początkowych etapach współpracy skupiliśmy się na pełnej obsłudze digital marketingu, następnie wyznaczyliśmy kierunek, w którym marka powinna iść w komunikacji w social media. Obecnie odpowiadamy za reklamy firmy Scoopper w sieci Google.

http://www.scoopper.pl/ download:

No reviews.