Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Ukraine

Location: Warszawa, PL

On Useme since 31 January 2024

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 1

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 0

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 1

About me

Hejka! Nazywam się Marysia, jestem osobą studiującą zarządzanie. Po odbyciu udanych praktyk, podczas których prowadziłam skuteczne media społecznościowe oraz modyfikowałam strony internetowe przez WordPressa, poszukuję ludzi, którzy potrzebują efektywnych wyników i kreatywnych rozwiązań. Zapewniam to wszystko. Posiadam zdolności tworzenia filmików, postów (oraz copy do nich), prowadzenia mediów społecznościowych, a także umiejętności korzystania z Figma, Photoshopa, Illustratora, Canvy i WordPressa! Dodatkowo, zdobyłam doświadczenie w wystawianiu produktów w sklepach internetowych na platformach Shopify i Allegro. Znam język polski i ukraiński. Pozdrawiam!

CV / Résumé

Dec 2023 - Feb 2024

Intership, SMM and Design

Paidwork

Podczas praktyk w firmie PaidWork zajmowałam się prowadzeniem profilu Instagrama oraz tworzeniem treści wideo i postów. Dodatkowo, wspierałam modyfikacje na stronie internetowej firmy Changeskillsnow przez WordPressa.

Portfolio

Portfolio item Prowadzenie media i modyfikacja strony www

Podczas praktyk w firmie PaidWork zajmowałam się prowadzeniem profilu Instagrama oraz tworzeniem treści wideo i postów. Dodatkowo, wspierałam modyfikacje na stronie internetowej firmy ChangeSkillsNow przez WordPressa.

Portfolio item
Tworzenie stories
Portfolio item
Tworzenie grafik do postów

Opinions

no avatar
Marta ML
on 2024-02-20
Wystawiona opinia
Bardzo chętnie zmienię opinie kiedy wykona Pani zadanie jak należy. Umieszczenie ogłoszeń o praktykach psychologicznych na grupie dla kucharzy mija się z sensem...

Freelancer's reply

Mariia
Mariia
on 2024-02-20
Zrobiłam wszystko cobyło w moich siłach nie ma mojej winy w tym że pani nie wskazuje żadnych kryteriów i potem nie płaci za pracę