Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 23 November 2018

Business bag icon

Deals 25

SUCCESSFUL: 25

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Od blisko dwóch lat pracuję jako SEO copywriter oraz copywriter. Przez blisko półtorej roku współpracowałam z firmą CS Group Polska (maj 2019-wrzesień 2020), w tej chwili koncentruję się głównie na rozwijaniu własnej działalności w zakresie copywritingu, SEO copywritingu i content marketingu.

Zanim zajęłam się pisaniem głównie treści komercyjnych, przez ponad 10 lat byłam dziennikarzem i redaktorem. Zaczynałam w lokalnym dzienniku, potem były media branżowe i ekonomiczne. Ten etap życia zawodowego zakończyłam jako współtwórca i redaktor naczelna THINK MICE. Odpowiadałam za powstawanie wersji papierowej miesięcznika (również w wersji anglojęzycznej), jego profile w mediach społecznościowych oraz za stronę http://www.thinkmice.pl. Uczestniczyłam również w przygotowywaniu wszystkich wydarzeń organizowanych przez THINK MICE dla przedstawicieli branży.

Dlaczego ja?

 1. Mam duże doświadczenie w pisaniu i redagowaniu treści o zróżnicowanej tematyce, swobodnie posługuję się różnymi formami.
 2. Wiem, co to dobry reaserch, potrafię selekcjonować informacje, oceniać wiarygodność źródeł.
 3. Pisząc treści komercyjne wykorzystuję wszystkie umiejętności, jakie zdobyłam w trakcie pracy w mediach.
 4. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę dotyczącą tworzenia contentu komercyjnego.

Jako copywriter pisałam:

 1. treści na strony internetowe małych i średnich firm (od niewielkich witryn typu Główna + cztery zakładki, po strony o bardziej rozbudowanej strukturze),
 2. teksty na blogi,
 3. opisy kategorii,
 4. opisy produktów,
 5. teksty zapleczowe.

Niżej wybrane teksty mojego autorstwa. Zapraszam do lektury i do kontaktu.

Skills

Communication & PR Copywriting Proofreading Text editing

Portfolio

CS Group Polska/klient końcowy - Vison-Med

Teksty i metadane na stronę główną, do zakładki "O mnie" oraz do wszystkich zakładek ofertowych.

CS Group/klient końcowy - Pawo-Alu System

Teksty i metadane na stronę główną oraz na część zakładek ofertowych.

Information Desired

Dla tego klienta napisałam kilkadziesiąt tekstów o objętości od kilku do kilkunastu tysięcy zzs. Tematyka: zioła, owoce, warzywa i ich wykorzystanie w kuchni, medycynie, kosmetologii; dodatki do żywności; co kryją etykiety produktów itp.

-

SuperBiznes

Ten artykuł to przykład jednego z moich tekstów dziennikarskich opublikowanych na portal superbiz.se.pl.

wywiad-Wojciech-Trojanowski-fragmenty.pdf
Departament Komunikacji Pracodawców RP

Jeden z moich tekstów opublikowanych na nieistniejącym dziś portalu Pracodawcy24 założonym jakiś czas temu przez tę organizację.

Kurier Lubelski, Polska Press

Przykład artykułu napisanego dla gazety "Kurier Lubelski" oraz portalu kurierlubelski

CS Group/klient końcowy - Gremont

Teksty i metadane na stronę główną (gremont.pl) oraz teksty do kilku zakładek ofertowych. Część to materiały pisane od zera, część to teksty lekko przeredagowane, m.in. pod kątem SEO.

CS Group/klient końcowy - S.K.A.T. Rusztowa

Teksty + metadane na stronę główną, do zakładki "O nas" oraz do zakładek ofertowych. Opisy części produktów.

THINK_MICE_marzec_2018_lekki.pdf THINK MICE

Link do fragmentów jednego z numerów THINK MICE. W pliku do pobrania - jeden z numerów w całości.

Rynek Seniora, Grupa PTWP

Przykład artykułu napisanego dla portalu "Rynek Seniora".

MICE_listopad_2013_lekki.pdf
MICE Poland, Wydawnictwo Eurosystem

Plik to jeden z numerów magazynu MICE Poland w którym pracowałam jako redaktor prowadząca. Na stronach 27 i 31 znajdują się artykuły promocyjne z tekstami mojego autorstwa.

Completed offers 8

 • Prosze o składanie ofert mieszczących się w założonym budżecie. Zlece napisanie 9 artykułów, 6000 ZZS każdy.
 • Do zlecenia mam 6 tekstów (po około 10tys. znaków) na tematy związane z chorobami skórnymi, typu egzema, łuszczyca, pokrzywka itp. Teksty będą rozpisane pod kątem fraz kluczowych, liczby nagłówków i koniecznych elementów. Mają to być teksty głównie pod SEO. Prośba o wycenę całej paczki (orientacyjnie) oraz czas realizacji
 • Zlecę przeredagowanie opisu produktu. Zostanie dostarczony tekst który należy przeredagować. Jest to 1 tekst który należy napisać w 10ciu wersjach 10 tekstów po 600zzs każdy = 6000zzs Tekst oraz wytyczne będą podane po zaakceptowaniu oferty. Proszę o wycenę za całość oraz przybliżony czas realizacji. Prawa autorskie przekazane zleceniodawcy Pozdrawiam Łukasz
 • Zlecimy pisanie rozbudowanych artykułów na nasze blogi na stronach: opako.com.pl i neopak.pl pod kątem SEO na wzór https://neopak.pl/cms/opakowania-skrojone-na-miare https://neopak.pl/cms/opakowania-ekologiczne-czyli-jak-chronic-planete https://www.opako.com.pl/cms/przydatne-akcesoria-podczas-przeprowadzki Ilość znaków w każdym tekście minimum 10 000 znaków Artykuły muszą być sensowne i ciekawe i być unikalne w 100% - będzie to weryfikowane Muszą byc od razu odpowiednio sformatowane, i umieszczone bezpośrednio na stronach przez panel administracyjny wraz z nagłówkami, pogrubieniami słów, umieszczeniem zdjęć ( minimum 5 sztuk - muszą być lekkie ) oraz linków wewnętrznych do naszych podstron również minimum 10 sztuk w każdym tekście Dodatkowo muszą być wypełnione dla każdego artykułu w panelu administracyjnym: Tittle, description, keywords Proszę o podanie ceny dla ilości 5 sztuk Możliwa stała współpraca
 • Artykuł na bloga "Rozmowy o podtekście seksualnym - afrodyzjak dla kobiety"
 • Witam, przedmiotem zlecenia jest edycja/stworzenie 1 akapitu na podstrony lokalne. Wzorcowy teskt zostanie dostarczony wykonawcy ( okolo 1000 znaków ). Trzeba napisać/zedytować ten sam akapit na inne podstrony lokalne. Strona posiada ok 150 podstron lokalnych i tyle tekstów potrzebujemy. Najlepiej rozliczane po 20-25 szt. Planujemy dalszą współpracę przy rozbudowanie strony - po wykonaniu tego zlecenia. Prosze w ofercie o cene oraz czas w jakim mozemy spodziewac sie dostwrczania tektow.
 • Poszukuję copywritera do współpracy przy prowadzeniu bloga zakupowego (tematy związane z zakupami: rzeczy do domu, moda, uroda i inne byleby artykuły były poradnikami zakupowymi). Wykonawca powinien napisać 126 artykułów na około 4000-5000 zzs w ciągu 40-60 dni. Wynagrodzenie wynosi 3000 zł netto. Tematykę treści oraz plan działania dobiera sobie wykonawca. Najłatwiej wybrać sobie jakiś jeden temat na początek, w którym czujemy się mocno i poruszyć w nim wątki, które można rozwinąć w kolejnych artykułach linkując treści wewnętrznie. Przykład: Przykładowy temat artykułu startującego: Jaki smartfon kupić? W treści tego artykułu możemy poruszyć takie kwestie jak: - jaki smartfon do 500 zł - jaki smartfon do 1000 zł - itd. - jak odblokować telefon - jak połączyć telefon z telewizorem - jak namierzyć zgubiony telefon Następnie tworzymy osobne, szersze artykuły na powyższe tematy i później należy podlinkować je między sobą. Do każdego artykułu należy dodać zdjęcie główne (wyróżniające) + 2 dodatkowe w środku tekstu oraz uzupełnić im atrybut alt (alternatywny tekst) słowami kluczowymi powiązanymi z tematem danego artykułu. Wszystkie zdjęcia muszą mieć także wpisane źródło zdjęcia w miejsce na etykietę/podpis w formacie: fot. pixabay.com (jeśli zdjęcie zostanie pobrane np tej z darmowej bazy). Należy także zadbać o formatowanie tekstu: - lead pogrubiony znacznikiem <strong> - śródtytuły w nagłówkach h2, h3, h4 - wyboldowanie istotnych fraz w tekście - listingi (jeśli występują w artykule) Celem tworzenia tych artykułów jest to aby rankowały one wysoko w Google i budowały ruch organiczny z wyszukiwarki. Dlatego też tematy artykułów muszą być dobierane zgodnie z tym co wpisują ludzie w wyszukiwarkę. Jako zleceniodawca udostępniam polskie narzędzie Senuto.com aby można było sobie dobierać słowa kluczowe pod tematy tekstów.
 • Poszukuję copywritera do współpracy przy prowadzeniu bloga z kategorii Zakupy. Wykonawca powinien napisać 126 artykułów na około 4000-5000 zzs każdy w ciągu jednego miesiąca (możliwe wydłużenie terminu do 40 dni). Tematy artykułów związane z zakupami oraz plan działania dobiera sobie wykonawca. Najłatwiej wybrać sobie jakiś jeden, szerszy temat na początek, w którym czujemy się mocno i poruszyć w nim wątki, które można rozwinąć w kolejnych artykułach linkując je wewnętrznie między sobą aby tworzyły one powiązania. Przykład: Temat artykułu startującego: Jaki smartfon kupić? W treści tego artykułu możemy poruszyć takie kwestie jak: - jaki smartfon do 500 zł - jaki smartfon do 1000 zł - jaki smartfon dla seniora - jaki smartfon dla dziecka - itd. Następnie tworzymy osobne, szersze artykuły na powyższe tematy i później należy podlinkować je między sobą. Do każdego artykułu należy dodać zdjęcie główne (wyróżniające) + 2 dodatkowe w środku tekstu oraz uzupełnić im atrybut alt (alternatywny tekst) słowami kluczowymi powiązanymi z tematem danego artykułu. Wszystkie zdjęcia muszą mieć także wpisane źródło zdjęcia w miejsce na etykietę/podpis w formacie: fot. pixabay.com (jeśli zdjęcie zostanie pobrane np tej z darmowej bazy). Należy także zadbać o formatowanie tekstu: - lead pogrubiony znacznikiem <strong> - śródtytuły w nagłówkach h2, h3, h4 - wyboldowanie istotnych fraz w tekście - listingi (jeśli występują w artykule) - linki wewnętrzne do powiązanych artykułów Celem tworzenia tych artykułów jest to aby rankowały one wysoko w Google i budowały ruch organiczny z wyszukiwarki. Dlatego też tematy artykułów muszą być dobierane zgodnie z tym co wpisują ludzie w wyszukiwarkę. Jako zleceniodawca udostępniam polskie narzędzie Senuto.com aby można było sobie dobierać słowa kluczowe pod tematy tekstów.