Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Poznań

On Useme since 3 January 2020

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem agentem ubezpieczeniowym i freelancerem zajmującym się pisaniem i redakcją tekstów. Specjalizuję się w tekstach z zakresu:

  • ekonomii i finansów
  • prawa
  • nowych technologii
  • medycyny

Z chęcią przyjmę zlecenia na teksty związane z innymi dziedzinami, ponieważ lubię poszerzać swoje horyzonty.

Jestem w stałym współpracownikiem autorki Sylwii Błach w zakresie redakcji tekstów na jej blogu jak i publikowanych w czasopiśmie Integracja. Opublikowałem artykuł w czasopiśmie branżowym Moda w Polsce. Posiadam profil na platformie worldmaster.pl na którym można zapoznać się z kilkoma moimi wpisami.

Skills

Article Blog Copywriting Fanpage Pre-sell text Product description Service description Social media Text editing Virtual office

Portfolio

Moda w Polsce

Artykuł: Działanie oznacza ryzyko. Moda w Polsce nr 1/2019

Completed offers 1

  • Zlecę przygotowanie 50 opisów po 2 tys zz. Do wykonania są opisy kategorii w serwisie ze szkoleniami. Przykładowe kategorie do opisania: 1. Szkolenie zamknięte administracja publiczna 2. Szkolenie zamknięte metalurgia i spawalnictwo 3. Szkolenia zamknięte język francuski 4. Sale szkoleniowe Opis ma zachęcać do skorzystania z serwisu, który jest agregatem ofert. Nie promujemy konkretnej firmy czy konkretnego szkolenia, tylko całą kategorię. Wymagania: - min. 2 tys. zzs / opis - każdy tekst musi mieć min. 3 nagłówki - teksty w nagłówkach powinny być zoptymalizowane pod seo - teksty muszą być unikalne. Teksty nie powinny być wzorowane na opisach znalezionych w internecie - mają być autorskie. Termin realizacji - całość do max. 16 marca Prośba o przesyłanie tekstów na bieżąco - po 10 szt. opisów.