Maja Rosińska

Maja Rosińska

Joined on: 2018-02-17
Bydgoszcz, Poland
Verified
SKILLS: advertisementarticleaudio recordingblogcommunication & PRcopywritingeditingenglishexpert textexternal communicationfacebookFacebook Adsfanpage internal communicationlectormarketing planmarketing strategyonline advertisingproofreadingrecordingssalessocial mediaswedishtext editingtypinguser guides

Pisałam od zawsze - do różnych gazet, najpierw szkolnych, później specjalistycznych, a gdy w moim domu zagościł komputer z internetem, szybko odkryłam w sobie również pasję do pisania tekstów na strony internetowe i blogi oraz do e-marketingu.

Praca wolontariacka w dwóch zespołach marketingowych NGO (jeden na poziomie miejskim, drugi - wojewódzkim) dała mi masę okazji do zdobycia jeszcze większego doświadczenia. Obecnie od 4 lat zajmuję się copywritingiem i story tellingiem, a od dwóch również marketingiem (głównie internetowym).

Do tego jestem maniakiem poprawności językowej, a cierpliwość i perfekcjonizm sprawiają, że błędy w tekście nie są w stanie się przed mną ukryć. Mam wprawę w redagowaniu tekstów - od poprawiania wypracowań czy prac dyplomowych, po korekty tekstów na portale internetowe.

Studiuję psychologię i wiem, jak mówić do ludzi, by słuchali oraz jak pisać, by czytali. Wszechstronne zainteresowania i dziennikarskie zacięcie sprawiają, że jestem samodzielnym i zorganizowanym copywriterem (z dużą dyspozycyjnością - jeszcze na co najmniej 3 lata, aż do skończenia studiów :) ), pełnym energii i pomysłów oraz chęci do rozmów o projekcie i pisania zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientami oraz osobowością marki. Tak, by finalnie usłyszeć: "o tak, właśnie o to chodziło, w 100%! Jest idealnie, wstawimy".

Treść strony www + polityka prywatności + regulamin korzystania z usługi

POPRAWNY ADRES: pexeli.art (w formularzu taki nie chce się zapisać)

Całość treści na stronę internetową. Przed przystąpieniem do prac, ze zleceniodawcą sporo rozmawialiśmy o tym, jaki charakter ma mieć jego firma, z czym się kojarzyć - to wszystko decyduje o tym, w jakim stylu będę pisać. Tak, żeby tekst nie był tylko poprawny, ale dopasowany do Ciebie i do Twojej firmy. Żeby wyróżniał Twoją firmę na rynku, żeby był autentyczny.

https://pexeli.art/page/about download:

Opisy kategorii do sklepu internetowego - branża fashion

Opisy kategorii sklepu internetowe, pozycjonujące. To było zlecenie ASAP - robiło się je wieczorami, ale wiedziałam, że klient potrzebuje tekstów szybko, a ja w tym czasie mogłam sobie pozwolić na takie "przyspieszenie". Staram się dbać o higienę swojej pracy - ale wiem, że w życiu freelancerów oraz właścicieli biznesów nieraz zdarzają się "sytuacje alarmowe", w których jestem dla zleceniodawcy "ostatnią deską ratunku". Jako studentka mogę sobie pozwolić na pracę w różnych godzinach, więc nieraz jestem copywriterem od gaszenia pożarów deadlinowych, który napisze "na jak najszybciej". :)

https://butymodne.pl/ download:

Artykuły na bloga [kontent + tekst sprzedażowy + SEO] - branża HR

[na tym blogu moje teksty są podpisane pod koniec artykułu - to wszystkie poza serią "CV nazwa-zawodu"]

Zajmuję się HRem miękkim w NGO, więc bardzo lubię pisać na temat, który znam od podszewki. Dlatego też artykuły na blog firmy CraftCV pisało mi się z łatwością - teksty merytoryczne, wartościowe, eksperckie. Bez lania wody.

Tu również na początku prac poświęciłam czas na rozmowy ze zleceniodawcą o tym, kto jest jego grupą docelową, do czego finalnie ma doprowadzić lektura (zakup, konwersja itp.), jaką osobowość ma marka i jakim językiem chce mówić. Po lekturze tych tekstów chyba nie trudno zgadnąć, do kogo są adresowane? :)

Chętnie poznam również Twoją markę, by mówić nie tylko językiem "ładnym" i "sprzedażowym", ale i twoim. Spójnym z marką, a więc autentycznym. Językiem dopasowanym do twojej grupy odbiorców i charakteru usługi.

https://craft-cv.com/blog/ download:

tekst strony www + storytelling

https://jazdam.pl/ download: