Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Jaworznia, PL

On Useme since 15 February 2023

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Full-Stack Web Developer

Frontend: HTML, CSS (SCSS), Javascript (TypeScript), Vue, Nuxt v3

Backend: Node.js, Express, MongoDB, MySQL, Storyblok, Strapi

Jestem młodym, doświadczonym i prężnie rozwijającym się programistą. Od kilku lat zajmuję zapleczem technicznym rozrywki multimedialne. Działam w sposób funkcjonalny, opierając się o najnowsze praktyki obejmujące aktualne technologie. Mam wiedzę od płaszczyzny webowej w oparciu o Vue, przez budowę i administrację bazami danych, aż po samo zarządzanie i konfigurację usług chmurowych. Mam bogate doświadczenie w Vue.js (blisko 2 lata ciągłego rozwoju), które jest dodatkowo rozszerzone o znajomość frameworku Nuxt. Potrafię zbudować od zera responsywny i przejrzysty interfejs na każdy typ urządzenia (RWD). Przykładam bardzo dużą wagę do optymalizacji wydajności, SEO oraz wszelakich aspektów dotyczących wygody użytkowania produktu. Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę więcej informacji na temat moich działań, jak i przebiegu współprac.

Skills

Api Backend Cms Css Databases Hosting services Html Html5 Javascript Mongodb Mysql NodeJS Redis Rwd Seo Vue Web application Web site

CV / Résumé

Jan 2020 - Now

Programista / Zarząd techniczny

Udział w projekcie BetterLife

Projekt związany z sieciową rozrywką multimedialną w grze komputerowej, w zakresie prac jest opracowywanie nowych systemów rozgrywki w oparciu o język Lua, budowanie interaktywnych interfejsów w oparciu o technologie webowe, administracja techniczna.

Portfolio

Portfolio item BetterLife.GG (wczesny etap prac)

Strona zbudowana na potrzeby projektu w którym biorę udział. Jest podczas ciągłego rozwoju i jest jeszcze w fazie przed oficjalnym otwarciem. Postawiona przy użyciu Nuxt v3, Storyblok. Spina się również z backendem na Node (express, MongoDB)

Dok1.pdf
Autorska aplikacja (Launcher do gry)

Aplikacja zbudowana na potrzeby projektu BetterLife w którym biorę udział. Frontend opiera się o Vue.js, natomiast backend zbudowany jest przy użyciu frameworku Tauri (Rust Lang). Całośc spina się z również zbudowanym przeze mnie API.

Completed offers 2

  • I will order a gabar weight calculator, after entering the height x width x depth Will pop up the gabar weight from the formulas that are below for different couriers. The calculator located on the website FedEx:L x W x H / 4000 = weight in kg UPS:L x W x H / 5000 = weight in kg DPD:L x w x h / 6000 = weight in kg DHL:L. x w. x h. / 4000 = weight in kg InPost:L. L x w x h / 6000 = weight in kg
  • Link to the calculator: https://www.calconic.com/calculator-widgets/wallpaper-quantity-and-price-calculator-v2-includes-payment-button/626fb77606173f002ac91150?layouts=true The calculator would be triggered by clicking a button - a popup or embed code would then pop up.