From: Poland
Location: Warszawa, PL
On Useme since 18 July 2025
About me
Jestem specjalistą z 10-letnim doświadczeniem w marketingu cyfrowym, zajmuję się planowaniem i prowadzeniem kampanii Google Ads, konfiguracją Google Tag Manager oraz optymalizacją obecności firm w Google My Business. W swojej pracy łączę doświadczenie zdobyte w programmatic buying z praktycznymi umiejętnościami w zakresie analityki (Google Analytics, raportowanie, dashboardy w Google Looker Studio). Co oferuję: konfiguracja i optymalizacja kampanii Google Ads, zarządzanie wizytówką Google Moja Firma, przygotowanie raportów i analiz efektywności. Stawiam na skuteczność, przejrzystą komunikację i rozwiązania dopasowane do realnych potrzeb biznesu.
Categories
CV / Résumé
May 2024 - Now
Senior Campaign Manager
Kinesso
Realizacja kampanii DV360 i The Trade Desk dla linii biznesowych Amazon. Współpraca z zespołami w UK i Indiach, wszystkie kampanie przechodzą szczegółowy proces kontroli jakości. Uruchamianie kampanii display, video i audio na rynkach EMEA, APJ, AMER
Jun 2022 - Apr 2024
Senior Media Programmatic Buyer
Volkswagen Group Services
Planowanie i realizacja kampanii awareness i performance (DV360, Google Ads). Współpraca z wydawcami (WP, Onet, Agora, OLX) w kampaniach performance. Tworzenie struktur w Campaign Manager, testy A/B, raporty w Looker Studio, tagowanie w GTM.
Jan 2022 - Jun 2022
Senior Programmatic Specialist
OMD
Obsługa globalnych i lokalnych klientów z różnych branż (m.in. Bosch, Siemens, BIC). Realizacja kampanii z odmiennymi celami biznesowymi i marketingowymi.
Mar 2020 - Jan 2022
Programmatic Specialist
OMD
Tworzenie rekomendacji kampanii na podstawie wyników i trendów rynkowych. Przygotowanie dynamicznych kreacji i ich wdrażanie w kampaniach online.
Jan 2019 - Mar 2020
Junior Programmatic Media Planner
OMD
Współpraca z klientami o różnych celach marketingowych (Berlin Chemie, Getin Bank, Bosch).