Krzysztof Pilch

Krzysztof Pilch

Joined on: 2017-03-31
Jabłonna, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingfanpageguide textmarketing textspecializedtext editing

Copywriter i autor artykułów o różnorakiej tematyce. Najlepiej czuję się w tematyce związanej z wychowaniem i grami planszowymi. Na co dzień prowadzę serwis o współczesnych grach planszowych i zarządzam pracą 20-osobowej redakcji. Z wykształcenia pedagog, teolog i technik leśnik :). Lubię poszerzać swoje horyzonty, dlatego podejmuję się zleceń na różne tematy, których zgłębienie wydaje mi się ciekawe.

Board Times

Redaktor Naczelny i Właściciel serwisu Board Times. Zaczynałem od szeregowego redaktora piszącego recenzje, felietony i przeprowadzającego wywiady z autorami gier planszowych. Aktualnie jestem Redaktorem Naczelnym i właścicielem serwisu. Planuję kierunki jego rozwoju, rekrutuję nowe osoby do redakcji, współpracuję z wydawnictwami, zlecam teksty i dokonuje ich korekty. Bardzo dobrze orientuję się w tematyce współczesnych gier planszowych.

http://boardtime.pl/ download:

Dwumiesiecznik "Tak Rodzinie"

Autor zleconych przez redakcję tekstów. Głównie o tematyce parentingowej i z zakresu teologii katolickiej.

http://www.takrodzinie.pl/ download:

NextWeb Media

Tworzenie artykułów poradnikowych na potrzeby serwisu Allegro.pl Teksty poradnikowe typu https://allegro.pl/artykul/gry-planszowe-dla-dwu-i-trzylatkow-40593

https://allegro.pl/artykul/gry-planszowe-dla-dwu-i-trzylatkow-40593 download:

No reviews.