Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Świnoujście, PL

On Useme since 8 January 2023

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Od szkoły podstawowej uwielbiam pisać - od charakterystyk przez rozprawki, eseje. Dzisiaj tęsknię za taką formą przekazywania swojej wiedzy. A mam o czym pisać, gdyż moją pasją jest geografia, podróże, historia (głównie II wś, ces. rzymskie). Jestem ojcem 2 dzieci, które od zawsze z nami podróżują i załapały bakcyla. Uwielbiam odkrywać nowe zakątki świata, zwiedzać, poznawać nowe kultury, smaki, ludzi. Nie da się podróżować do miejsc na świecie bez wiedzy o wydarzeniach z nimi związanych czy o samej lokalizacji. Jestem magistrem turystyki i rekreacji oraz absolwentem studiów podyplomowych na kierunku transportu i spedycji. Bogate doświadczenie zanotowałem także w branży transportowej jako kierowca oraz brat i syn zawodowych kierowców. Ukończenie powyższych studiów oraz nabyte doświadczenie w tych dziedzinach dało mi bogatą bazę wiedzy. Tworzę z pasją atrakcyjne strony www. Jeśli szukasz fachowca i pragniesz zachwytu to świetnie trafiłeś.

Skills

Article Copywriting Editing Product description Sector Service description Specialized Text editing Web site

CV / Résumé

May 2008 - Now

oficer

Siły Zbrojne

Rozwój od szeregowca służby zasadniczej po oficera zawodowego. W czasie służby ukończyłem wiele szkół wojskowych i cywilnych - zgodnie z opisem "O mnie".

May 2007 - May 2008

pracownik ds. sprzedaży bezpośredniej

Bank Spółdzielczy

Sprzedaż bezpośrednia kredytów

Jul 2006 - Sep 2006

pracownik obsługi

Dine-In Catering, England

Obsługa klienta oraz produkcja słodyczy.

Nov 2005 - Jun 2006

Pracownik obsługi klienta

Bank Spółdzielczy

Obsługa klienta, szeroko rozumiana.

Aug 2005 - Oct 2005

obsługa

McCowans Sweets Factory Scotland

Produkcja słodyczy

Portfolio

Jestem ogromnym pasjonatem historii, geografii. Uwielbiam podróże, te małe i te duże, polskie i zagraniczne. Niemal wszędzie z dziećmi. Chętnie o tym opowiem w moich tekstach.

Completed offers 1

  • Zlecę napisanie 10 artykułów na portal o charakterze turystycznym - www.miejscapolski.pl. Chodzi o artykuły na ponad 2000 znaków każdy, o tematyce turystycznej, typu "najciekawsze miejsca w Polsce", "turystyka w Polsce", "polskie góry" itp., w celu uzupełnienia portalu o tego typu treści. Mile widziane teksty opisujące konkretne miejsca, miasta, turystykę w Polsce w kontekście statystycznym etc., chętnie wraz ze zdjęciami. Kluczowe, aby materiały były autorskie. Podczas publikacji artykułu następuje podpis autora tekstu (oraz ewentualnie zdjęć). Dokładne tematy artykułów przekażę po zaakceptowaniu oferty. Przed złożeniem oferty zapraszam do zapoznania się z portalem oraz jego specyfiką. W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu przez Useme lub formularz kontaktowy na portalu. Zlecenie dotyczy "paczki" 10 artykułów po 2000 znaków każdy. Możliwość ciągłej współpracy w zakresie pisania tekstów. Zapraszam do współpracy oraz przesyłania ofert.