Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Lubin, PL

On Useme since 16 May 2024

About me

Witam! Nazywam się Krystian i jestem pasjonatem tworzenia treści wideo oraz grafiki. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w montażu filmów na YouTube oraz w pracy z narzędziami takimi jak Adobe Photoshop. Moją misją jest tworzenie profesjonalnych i angażujących treści, które przyciągają uwagę i spełniają oczekiwania moich klientów.

Moje umiejętności: - Montaż filmów: Mam doświadczenie w montażu filmów na platformę YouTube. Potrafię tworzyć dynamiczne, przyciągające uwagę klipy oraz dłuższe formy wideo. - Adobe Photoshop: Umiem korzystać z Photoshopa do tworzenia miniatur, banerów, grafik oraz edycji zdjęć, co pozwala na kompleksowe podejście do każdego projektu. - Nagrywanie wideo: Posiadam wysokiej jakości sprzęt nagraniowy, w tym profesjonalną kamerę i mikrofon, co umożliwia mi tworzenie filmów z gotowym scenariuszem, które wyróżniają się jakością i dbałością o szczegóły.

CV / Résumé

May 2018 - Aug 2020

Starszy

BondalB

Planowanie, nagrywanie i montaż filmów gameplayowych z Grand Theft Auto.Tworzenie oryginalnych scenariuszy do odcinków, które angażują widzów i zachęcają do subskrypcji.Edycja materiałów wideo za pomocą profesjonalnych programów do montażu