Klaudia Pierzchała

Klaudia Pierzchała

Joined on: 2016-12-07
Skierniewice, Poland
Verified
SKILLS: articleblogbuzzmarketingcopywritingeditingfacebookfanpagepre-sell textproduct descriptionsearch optimizationsocial mediaspecializedtext editing

Pasjonatka nowych mediów i branży internetowej. Dziennikarz z zawodu, copywriter z zamiłowania. Oddana w stu procentach wszystkiemu czego się podejmie.

Tekst tematyczny na bloga

Grillowanie zimą

Grillowanie jest możliwe tylko wtedy, kiedy jest ciepło? Bzdura! Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które proponuje marka Weber, grillować możemy przez cały rok i żadne warunki atmosferyczne w tym nie przeszkodzą. Miesiącem, kiedy zwykle odkopujemy swoje grille i wyruszamy z nimi na łono natury jest maj. Długi weekend sprzyja spotkaniom i wspólnemu biesiadowaniu przy smacznych przekąskach przygotowanych z grilla. Trwa to zwykle do zakończenia wakacji, później grill znowu zostaje skrzętnie schowany, aż do następnej Majówki.

Nowoczesny i inteligentny - na każda pogodę

Pewnie nie raz podczas długich zimowych wieczorów pomyśleliście o zapachu pieczonego mięsa na ruszcie, ale chwilę później pojawiła się myśl: “no tak, jest zima, więc grillowanie przy takiej pogodzie odpada”. Mamy dobrą wiadomość: jest to jak najbardziej możliwe! Produkty marki Weber są produkowane w Chicago oraz Illinois i testowane tam w ekstremalnych warunkach pogodowych - od śnieżnych zim, po gorące i wilgotne lata. Grille tej marki doskonale przechodziły testy i spełniały swoją rolę przy każdej pogodzie. Wszystko dzięki specjalnej pokrywie Weber, która została zaprojektowana na zasadzie odbicia temperatury.

Grilluj kiedy i gdzie zechcesz

Kiedy na zewnątrz jest mroźno - możesz ogrzać się przy cieple swojego grilla i dopilnować aby wszystko dopiekło się do pożądanego efektu. Kiedy pada deszcz - jeśli masz możliwość - możesz schować się w pomieszczeniu, a grill będzie pracował za ciebie. Możesz mieć pewność, że mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, twoje potrawy nie stracą aromatu i będą odpowiednio zabezpieczone oraz przygotowane. Teraz możesz urządzać spotkania ze znajomymi przy grillu o każdej porze roku i bez względu na temperaturę.

download:

Tekst tematyczny na bloga

Francuskie inspiracje biokominków Opera i Montmartre

Paryski szyk i elegancja. To wszystko odnajdziemy w biokominkach stworzonych przez projektantów Ignisial Paris, których inspiracją są najstarsze francuskie budowle.

Montmartre to historyczna dzielnica Paryża położona na wzgórzu. Charakteryzuje ją mnóstwo starych kamienic, które są położone wzdłuż krętych i wznoszących się uliczek. Dzielnica znacznie odróżnia się od reszty miasta. Architekci ze studia Ignisial Paris zainspirowali się tym tajemniczym i pełnym uroku wzgórzem i stworzyli biokominek o tej samej nazwie.

Montmartre to kominek wolnostojący z otwartym paleniskiem. Zasilany bioetanolem, przy pełnej wartości paliwa potrafi pracować 4 godziny. Ten nowoczesny ekokominek z wyglądu do złudzenia przypomina wierzchołki wzgórz. Palenisko jest chronione przez szklaną szybkę, która dodatkowo podnosi jego walor estetyczny. Biokominek wpasuje się w nowoczesną stylistykę wnętrza dzięki swojej chromowanej na wysoki połysk strukturze.

Inspiracja z serca Paryża

Kolejną inspiracją dla architektów był gmach opery paryskiej, która została wykonana w latach 70. XIX wieku. Biokominek o tej samej nazwie - Opera - jest nowoczesnym i minimalistycznym w wyglądzie urządzeniem, które można ustawić zarówno we wnętrzu, jak i ogrodzie. Posiada on 2,5 litrowy zbiornik na etanol. Biokominek przy pełnej wartości paliwa pracuje przez 4 godziny. Powierzchnia Opery może być wykonana w białym, szarym lub czarnym kolorze z wysokiej jakości tworzywa z delikatnym połyskiem. Opera umili każdy wieczór, zarówno na garden party jako niezwykle szykowny gadżet, jak i w salonie, gdzie spełni funkcję niebanalnego dodatku do wnętrza.

Biokominek jak dzieło sztuki

Utalentowani architekci ze studia Ignisial Paris wnieśli na rynek biokominki w zupełnie nowej odsłonie. Francja od wieków kojarzy się z szykiem, luksusem i wszechobecną sztuką, co sprytnie przemycają w swoich projektach. Architektura Francji łączy odmienne style, dając tym samym wielu artystom pole do popisu w różnych dziedzinach życia.

download:

Tekst tematyczny na bloga

Pebble Time - zegarek, który nie tylko odmierza czas

Wszystko rozpoczęło się 4 lata temu, kiedy twórcy Pebble zapragnęli stworzyć pierwszy na świecie smartwatch. Kolejnym krokiem było umieszczenie projektu na crowdfundingowym portalu Kickstarter. Ludzie pokochali zegarki, z którymi można biegać, pływać i słuchać muzyki. Fascynacja Pebble nie przemijała, a nowe odsłony smartwatcha - Pebble Time oraz Pebble Time Steel znów zawładnęły sercami kickstarterowej społeczności.

Szczodrość ludzi, którym nowy pomysł przypadł do gustu, zaskoczyła samych twórców. Pebble Time nie tylko zdobył jedną z największych sum dofinansowania w historii, ale był pierwszym projektem, któremu udało się zdobyć milion dolarów w mniej niż godzinę.

Sam zegarek ma w sobie tyle możliwości, że można go spokojnie porównać do niejednego smartfona. Twórcy specjalnie na jego potrzeby stworzyli tak zwaną “oś czasu”, która łączy się z kalendarzami, alarmami i aplikacjami użytkownika, pomagając w organizacji oraz informując o wszystkim na bieżąco. Oś działa również wstecz. Można bez problemu przejrzeć nieodebrane maile, liczbę kroków którą przeszło się tydzień temu czy wynik gry z ostatniej nocy. Oś zbiera ogromną ilość informacji, a dostęp do nich jest bardzo prosty.

Pebble Time jest o 20% cieńszy niż jego wcześniejsza wersja. Zegarek zaprojektowano w taki sposób, by leżał komfortowo na każdym nadgarstku. Posiada odporną na zarysowania soczewkę, która została wykonana z super wytrzymałego szkła - Gorilla Glass - z ramką ze stali nierdzewnej.

Lubisz personalizować swoje gadżety, biżuterię? Żaden problem! Twórcy Pebble Time zatroszczyli się o to, by twój smartwatch nigdy ci się nie znudził. Dzięki wymiennym miękkim, silikonowym opaskom w Pebble Time oraz eleganckim, skórzanym w Pebble Time Steel zegarek codziennie może wyglądać inaczej. Wymiana paska jest dziecinnie łatwa i taka przyjemna! W standardzie Pebble Time jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz czerwonej z tarczą ze stali nierdzewnej, natomiast Pebble Time Steel w kolorach: srebrnym, czarnym oraz złotym ze stosownie dobranymi skórzanymi paskami.

Poza doskonałym i minimalistycznym designem Pebble Time wytrzymuje bez ładowania do 7 dni, co czyni go niezwykle użytecznym i funkcjonalnym gadżetem. Zegarek współpracuje ze wszystkimi telefonami z Androidem 4.0 m.in. marki Samsung, HTC, Sony, LG, Google, Motorola, Xiaomi i wiele więcej.

download:

Tekst produktowy pod SEO

Styk pomocniczy 1Z 1R montaż boczny S0-S12 3RH1921-1DA11

Firma Siemens jest światowym liderem z branży elektrotechnicznej. Od początku swojego istnienia firma kładzie duży nacisk na innowacyjność swoich produktów. Siemens posiada bogatą ofertę urządzeń techniki łączeniowej. Są to między innymi styczniki, przekaźniki czasowe, przyciski sterownicze oraz wyłączniki krańcowe. Urozmaicony asortyment pozawala każdemu klientowi zbudować niezawodne systemy sterowania. Kolekcja SIRIUS proponuje nam wszystko, co jest potrzebne do łączenia, ochrony i rozruchu obciążeń. Główną zaletą kolekcji jest budowa modułowa, która pomaga zoptymalizować i przyspieszyć projektowanie i montaż szaf sterowniczych. W asortymencie Siemens możemy znaleźć styk pomocniczy przeznaczony do montażu bocznego, który należy podpiąć do obwodu głównego przy pomocy śrub mocujących. Styk posiada jeden styk zwierny i jeden rozwierny, jednak nie posiada styków przełącznych. Znamionowy prąd pracy dla AC-15 oraz napięcia 230 V wynosi 6 A.

download:

No reviews.