Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Biała Podlaska, PL

On Useme since 29 December 2021

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Szukasz freelancera do swojego projektu? Jestem kreatywny, pracowity, elastyczny i odpowiedzialny. Ponadto cechuje mnie umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających się warunków. Jestem otwarty na nowe wyzwania i potrafię szybko znaleźć rozwiązania problemów. Zapraszam do kontaktu.

Skills

Android Api Backend C# C++ Cms Css Databases Domain name Frontend General applications Golang Html Html5 Javascript Linux Mobile applications Mysql .NET Online shop Payment module Php Postgresql Python Server Server administration Sql System administration Templates Web application Web site Website administration Windows Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item Linux monitoring API

Program w języku Go uruchamiający server API dostarczający danych o maszynie w czasie rzeczywistym. Kod źródłowy znajduje się tutaj:

https://github.com/fhodun/lma-frontend https://github.com/fhodun/lma

Portfolio item Go Chat

Prosty chat napisany w języku Go wykorzystujący protokół Websocket. Uruchamia się go w CLI i posiada dwa tryby - serwer i klient. Kod źródłowy znajduje się tutaj: https://github.com/fhodun/gochat

Opinions

Logibear
Logibear
on 2022-05-17
Wystawiona opinia
W pełni polecam usługi Kidcode. Zlecenie zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami zarówno pod względem funkcjonalności, poprawności działania i przyjaznemu wyglądowi. Doskonały kontakt, terminowość oraz rozumienie potrzeb klienta czynią z Kidcode rzetelny team z usług którego będziemy korzystać. Z czystym sumieniem rekomenduję Kidcode jako sprawdzonego partnera biznesowego.

Completed offers 2