Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Ukraine

Location: Wrocław, PL

On Useme since 29 August 2022

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Od lipca 2023 roku pracuję jako specjalistka ds. marketingu na zlecenie, gdzie mogę wykorzystać moje kreatywne pomysły i umiejętności do tworzenia skutecznych kampanii Meta Ads. Współpracowałam z różnymi klientami: sklepy odzieżowe, usługi prawnicze, dekoracje, branża edukacyjna (webinary, kursy, zajęcia online oraz stacjonarne), firmy eventowe itd. Dodatkowo, specjalizuję się w tworzeniu filmików i grafik na Social Media. Jestem gotowa całkowicie zaangażować się w nadchodzące wyzwania i wkładać się w każdy projekt.

CV / Résumé

Jul 2023 - Now

FREELANCE

Social Media Marketing & Target Specialist

Analiza grupy docelowej, konkurencji. Opracowanie planu treści. Rekomendacje dotyczące SM. Przygotowanie kreatywnych materiałów reklamowych (zdjęcia i filmiki). Tworzenie tekstów. Opracowanie i uruchomianie reklam Meta Ads. Testowanie i optymalizacja

Jan 2023 - Oct 2023

Recruiter Specialist

HUMAN GROUP

Poszukiwanie kandydatów IT i nie-IT za pośrednictwem platform takich jak LinkedIn, Facebook itd. Tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę, prowadzenie działań marketingu rekrutacyjnego, opracowywanie strategii promocji marki. Zaangażowanie klientów

Jun 2021 - Jan 2023

Marketing Specialist & IT Recruiter

Oakfusion Sp. z o.o.

Planowanie i realizacja kampanii marketingowych, w tym ustalanie celów, wybór kanałów, tworzenie treści i pomiar efektywności. Tworzenie treści marketingowych. Zarządzanie platformami mediów społecznościowych. Analiza danych marketingowych.

Jun 2020 - Oct 2020

Pracownik administracyjno-biurowy

Laparo Sp. z o.o.

Portfolio

Portfolio - Specjaliska ds. marketingu

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio jako Specjalistki ds. Digital Marketingu, gdzie są pokazane niekture wyniki prowadzonych przeze mnie kampanii reklamowych Meta Ads oraz przykładowe materiały reklamowe (grafiki/filmiki)