Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bytom, PL

On Useme since 7 February 2016

Business bag icon

Deals 20

SUCCESSFUL: 20

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 4

POSITIVE: 4

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Ukończyłam studia Zdrowie Publiczne ze specjalnością dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od kilku lat aktywnie działam w branży SEO copywritingu. Piszę krótkie teksty pozycjonujące, jak i dłuższe artykuły o dużej wartości merytorycznej. W przypadku tych drugich posiłkuję się zawsze stosownymi publikacjami, które pozwalają mi na rzetelne opracowanie wartościowego tekstu. Swobodnie poruszam się w każdej tematyce. Prowadzę również bloga kulinarnego, na potrzeby którego tworzę wszystkie niezbędne treści (teksty, przepisy kulinarne, zdjęcie).

Skills

Advertising texts Article Copywriting English Photography

Portfolio

Artykuł na temat alergii pokarmowych

Napisanie artykułu na temat alergii pokarmowych dla portalu dieta.pl

Projekt autorski

Blog kulinarny

Stworzenie materiału dla czasopisma "Czas Wina"

Kompletne przygotowanie materiału dla magazynu "Czas Wina". Opracowanie autorskich przepisów kulinarnych, wykonanie fotografii ilustrujących potrawy oraz napisanie krótkiego tekstu, który stanowił wstęp.

Opinions

no avatar
Wojciech
on 2019-11-15
Wystawiona opinia
Miałem przyjemność wejść w kolejną współpracę z tym zleceniobiorcą i po raz kolejny dzieło jest wykonane zgodnie z ustaleniami, szybko, terminowo i profesjonalnie. Zdecydowanie mogę polecić!
no avatar
Wojciech
on 2019-06-15
Wystawiona opinia
Następna współpraca i jak zawsze profesjonalne podejście, szybka realizacja oraz świetny kontakt i zrozumienie zlecenia. Serdecznie polecam!
no avatar
Wojciech
on 2019-04-18
Wystawiona opinia
Kolejna współpraca i kolejny raz świetnie wykonanie, szybka i sprawna komunikacja, praca na wysokim poziomie! Zdecydowanie polecam!
no avatar
Wojciech
on 2019-02-01
Wystawiona opinia
Bardzo rzetelny zleceniobiorca, szybkie wykonanie dzieła, wysoka jakość, świetna komunikacja. Zdecydowanie polecam!

Completed offers 10

  • Proszę o wycenę utworzenia 10 artykułów (w zakresie 1600-3000 znaków) do branży odzieżowej.
  • Jeśli interesujesz się zdrowym odżywianiem, a w szczególności wyciskaniem soków/blendowaniem i lubisz pisać, to ta oferta jest dla Ciebie. Szukam osoby znającej się na temacie (to istotne), która będzie pisać wartościowe teksty na temat zdrowych soków i koktajli, blenderów, wyciskarek, oczyszczania organizmu sokami, właściwości roślin, z których można wycisnąć sok w wolnoobrotowej wyciskarce (np. sok z buraka, marchwi, etc) lub dodać do koktajlu (jarmuż, szpinak etc.). Treści muszą być unikalne (nie kopiowane) na podstawie przekazanych słów kluczowych. Ilość słów w jednym artykule to 500-1000, 1-2 razy w tygodniu. Proszę o wycenę 2 tekstów.
  • Zlecę napisanie opisów kategorii do sklepu internetowego z bielizną damską, męską, dziecięcą, odzieżą damską typu sukienki, bluzki, spodnie dresowe i bluzy, odzież męska. Opisy różnej długości w większości w zakresie 500-1500zzs. Teksty dobrze zredagowane pod SEO, z odpowiednią ilością słów kluczowych. Zlecenie może być realizowane partiami. Proszę o podanie ceny za 1000 zzs oraz ilości opisów które mogą być zrealizowane w ciągu 1 tygodnia.
  • Witam potrzebuje artykul o kuchniach na wymiar, moze byc porownanie zwyklych kuchnii do takich wlasnie na wymiar, Artykul na ok 3000 znakow.
  • Na początek potrzebujemy 3 unikalne teksty, zawierające wskazane przez nas słowa kluczowe (dotyczące srebrnej biżuterii). Artykuły sponsorowane. Długość każdego od 2500 do 3500 znaków. Można przyjąć, że 3 teksty mają mieć łącznie 10tys znaków. Nie wykluczamy stałej współpracy. Czas realizacji to tydzień.
  • Napisanie 2 tekstów dotyczących drzwi i 3 tekstów o oknach. Teksty potrzebne na 23.12. Szczegóły przekażę drogą mailową.
  • Jeśli interesujesz się zdrowym odżywianiem, a w szczególności wyciskaniem soków/blendowaniem i lubisz pisać, to ta oferta jest dla Ciebie. Szukam osoby znającej się na temacie (to istotne), która będzie pisać wartościowe teksty na temat zdrowych soków i koktajli, blenderów, wyciskarek, oczyszczania organizmu sokami, właściwości roślin, z których można wycisnąć sok w wolnoobrotowej wyciskarce (np. sok z pomidora, marchwi, etc) lub dodać do koktajlu (jarmuż, szpinak etc.). Treści muszą być unikalne (nie kopiowane) na podstawie przekazanych słów kluczowych. Ilość słów w jednym artykule to 600-700. Proszę o wycenę 2 tekstów.
  • Uwaga! Zlecenie przygotowane pod konkretnego wykonawcę. Proszę o nieskładanie ofert przez inne osoby. Do napisania jest: - 20 dyktand z tytułami dla klas 4-6 (po 2 z reguł u/ó, rz/ż, ch/h, "ą/on/om ę/en/em" oraz pisowni wyrazów z "nie" i 10 dyktand mieszanych), każde o średniej długości 650 zzs - 4 wpisy na bloga w tematyce około dyktandowej (przykładowe tematy - jak przygotowywać się do dyktand, najczęściej popełniane błędy w dyktandach itp.) - tutaj zostawiam dowolność w wyborze tematyki. Średnia długość tekstu powinna wychodzić około 3000 zzs. - przygotowanie tekstu na stronę z informacjami o zasadach ortograficznych znajdujących się w dyktandach, czyli u/ó, rz/ż, ch/h, "ą/on/om ę/en/em" oraz pisowni wyrazów z "nie". Tekst powinien być odpowiednio przygotowany pod dzieci, z grubsza opisujący zasady pisowni i dość treściwy, aby dzieci nie nudziły się przy jego czytaniu. Forma dowolna - czy z wykorzystaniem tabel, sam tekst czy też zaprezentowane w inny sposób. Szacowana długość tekstu ok. 8000 zzs, Do przygotowania więc byłoby: 20 dyktand po ok. 650 zzs = 13000 zzs 4 wpisy po ok. 3000 zzs = 12000 zzs 1 tekst na stronę z zasadami pisowni - 8000 zzs. Łącznie wychodzi ok. 33000 zzs. Wszystkie teksty muszą być autorskie oraz muszą zostać przeniesione prawa autorskie do nich na zleceniodawcę.
  • UWAGA: zlecenie jest przygotowane pod konkretnego zleceniobiorcę. Proszę o nieskładanie ofert przez inne osoby! Zlecę przygotowanie 14 tekstów/wpisów na bloga w tematyce edukacyjnej i modowej. Średnia długość tekstu powinna wynosić ok. 2750 zzs, łączna długość wszystkich tekstów powinna wynieść ok. 38500 zzs. Konkretne wytyczne dotyczące tematów wpisów zostaną dostarczone w wiadomości prywatnej. Wszystkie teksty muszą być unikalne i autorskie. Wymagane jest przeniesienie praw autorskich na zleceniodawcę.
  • Uwaga: zlecenie przygotowane pod konkretnego zleceniobiorcę. Proszę o nieskładanie ofert przez inne osoby! Zlecę przygotowanie tekstów dyktand do aplikacji mobilnej oraz wpisów na bloga: - 10 dyktand dla klas 4-6 związanych z pisownią "nie" o średniej długości 700 zzs - 10 dyktand dla klas 4-6 związanych z pisownią "ą/om/on ę/em/en" o średniej długości 700 zzs - 4 wpisy na bloga w tematyce ortografii/dyktand o średniej długości ok. 3000 zzs. Tematyka wpisów nie powinna powielać się z tematami, które znajdują się już na docelowej stronie. Wszystkie teksty muszą być autorskie oraz wymagane jest przeniesienie praw autorskich.