katarzynak

Joined on: 2016-02-07
Bytom, Poland
Verified
SKILLS: advertising textsarticlecopywritingenglishphotography

Ukończyłam studia Zdrowie Publiczne ze specjalnością dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od kilku lat aktywnie działam w branży SEO copywritingu. Piszę krótkie teksty pozycjonujące, jak i dłuższe artykuły o dużej wartości merytorycznej. W przypadku tych drugich posiłkuję się zawsze stosownymi publikacjami, które pozwalają mi na rzetelne opracowanie wartościowego tekstu. Swobodnie poruszam się w każdej tematyce. Prowadzę również bloga kulinarnego, na potrzeby którego tworzę wszystkie niezbędne treści (teksty, przepisy kulinarne, zdjęcie).

Artykuł na temat alergii pokarmowych

Napisanie artykułu na temat alergii pokarmowych dla portalu dieta.pl

http://dieta.pl/zdrowie-i-uroda/porady/510-alergie-pokarmowe/ download:

Stworzenie materiału dla czasopisma "Czas Wina"

Kompletne przygotowanie materiału dla magazynu "Czas Wina". Opracowanie autorskich przepisów kulinarnych, wykonanie fotografii ilustrujących potrawy oraz napisanie krótkiego tekstu, który stanowił wstęp.

http://czaswina.pl/artykul/specjaly-z-roza download:

Projekt autorski

Blog kulinarny

http://katarzynakachel.blogspot.com/ download:

Przygotowanie tekstów na bloga

experience: positive | written:

Comment: Miałem przyjemność wejść w kolejną współpracę z tym zleceniobiorcą i po raz kolejny dzieło jest wykonane zgodnie z ustaleniami, szybko, terminowo i profesjonalnie. Zdecydowanie mogę polecić!

Przygotowanie materiałów do aplikacji mobilnej

experience: positive | written:

Comment: Następna współpraca i jak zawsze profesjonalne podejście, szybka realizacja oraz świetny kontakt i zrozumienie zlecenia. Serdecznie polecam!

Teksty do aplikacji z dyktandami

experience: positive | written:

Comment: Kolejna współpraca i kolejny raz świetnie wykonanie, szybka i sprawna komunikacja, praca na wysokim poziomie! Zdecydowanie polecam!

Przygotowanie tekstów do aplikacji internetowej/mobilnej

experience: positive | written:

Comment: Bardzo rzetelny zleceniobiorca, szybkie wykonanie dzieła, wysoka jakość, świetna komunikacja. Zdecydowanie polecam!

See all opinions...