Katarzyna1984

Katarzyna1984

Joined on: 2017-02-05
Jaworzno, Poland
Verified
SKILLS: allegrododawanie produktówonline shoppozyskiwanie klientówsalestelemarketingtypingvirtual office

My name is Kasia , I've finished Chemical and Process Engineering Specialization: Apparatus for environmental protection in the chemical industry on Silesian University of Technology in Gliwice with the title of MSc. I have been working as a helper in leading of an internet shop. I've also been a customer consultant. I've been fulfilling myself for several years as a Copywriter. SEO. I've written many texts so far: products and categories descriptions, blog entries and specialized articles. I am very reliable, responsible and accurate person. I always complete my orders on time. I invite to cooperation.

Telekomunikacja Polska S.A.

computer data input, work with programs: „Serat” and „People Soft”, correcting wrongly made out invoices, realization of an Internet addition declarations

download:

Opisy kategorii do sklepu internetowego Swawolnik.pl

All descriptions of categories for the site: https://swawolnik.pl/

https://swawolnik.pl/ download: CV Katarzyna Boba.pdf

Artykuły specjalistyczne dla NutriProfits

Artykuły specjalistyczne dla NutriProfits:

1. Ćwiczenia na pamięć i koncentrację dla dzieci i dorosłych 2. Olejek arganowy na porost włosów - właściwości i działanie 3. Olej z wiesiołka na trądzik i cerę -właściwości 4. Olej z czarnuszki na trądzik - fakt, czy mit ? 5.. Witamina B5 - działanie na trądzik i twarz (czym grozi niedobór) ? 6. Czy rumianek powstrzymuje wypadanie włosów ? 7. Trening anaerobowy. Co to są anaeroby? Przykładowe ćwiczenia 8. Dieta na masę 80 kg 9. Buzdyganek naziemny - działanie na potencję i właściwości 10. Czy żeń szeń działa na potencję? 11. Cynk na potencję - jak jest naprawdę? 12. Czosnek: działanie na porost i wypadanie włosów (jak stosować)? 13. Dieta na masę 60 kg 14. Indeks glikemiczny (IG) - tabela produktów (alfabetycznie) z niskim wysokim IG 15. Dieta na masę 60 kg 16. Indeks glikemiczny 17. Trening nóg - ćwiczenia na nogi w domu i na siłowni 18. Naturalne domowe sposoby na powiększanie penisa. Czy to działa ? 19. Sposoby na przedwczesny wytrysk. Jak wydłużyć stosunek ? 20. Jakie są przyczyny spadku libido u mężczyzn ? 21. Wpływ prostaty na potencję. Czy chory mężczyzna jest skazany na bierność w łóżku ? 22. Linie marionetki: czym są i jak z nimi walczyć ?

download: CV K.Boba english.pdf

No reviews.