Katarzyna Pokrywczyńska

Katarzyna Pokrywczyńska

Joined on: 2017-11-17
Poznań, Poland
Verified

Szalenie mi miło, trafiłaś tutaj! Jeśli tak jest, to zapewne prowadzisz swój kobiecy biznes i czujesz, ze nagle tych obowiązków jest zbyt wiele. Bo trzeba uzupełnić firmowego bloga, zebrać dane Klientów w jednym miejscu, dodać materiał na stronę internetową. A gdyby tak zlecić to komuś innemu?

Kim jestem?

Mam na imię Katarzyna i bardzo chętnie Ci w tym pomogę. Ze słowem jestem związana od dzieciństwa. Najpierw sięgałam po książki jako zapalona Czytelniczka. Potem pisałam w ramach projektów szkolnych i studenckich. Wreszcie – sama zaczęłam szlifować pióro i współpracować w obszarze redagowania materiałów. I właśnie w obszarze brokeringu informacji i copywritingu mogę Cię odciążyć.

INFOBROKERING Interesował mnie od dawna. Dlatego zdecydowałam się uzupełnić swoje doświadczenie o kurs infobrokerski. Pracowałam też jako asysnentka infobrokera. Przygotowywałam, zbierałam, weryfikowałam i opracowywałam dane na podstawie wytycznych Klientów.

COPYWRITING Pisałam już teksty z dziedziny: Kultury i Sztuki (blogi studenckie „Korporacja” w ramach projektu Social Media Ninja Lifestyle'u (współpraca z blogiem Stylroom) Literatury (własny blog Recenzjonistka) Turystyki (redagowałam przewodniki dla portalu breakplan.pl) Marketingu i PR (pisałam aerykuły dla e-factory24)

Czym się zajmuję?

Połączę Cię z Twoimi Klientami i pomogę rozwijać Twój biznes! Twoi Klienci czekają na Ciebie. Trzeba tylko sprawić, byście się spotkali. To jest właśnie moje prawdziwe zadanie. Jak mogę w tym pomóc?

Wykonam research i badanie rynku Napiszę tekst na firmowego bloga/stronę wwww Wykonam korektę tekstu i go zrecenzuję

Dlaczego ja?

Chcę Cię odciążyć. Wyręczyć w obszarze infobrokeringu i copywritingu. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu możesz skupić się na prowadzeniu biznesu, zamiast dobieraniu fraz kluczowych. A Ty i Twoi Klienci wreszcie się spotkacie.

Stylroom.pl

Przygotowywanie wpisów na bloga o tematyce lifestylowej i biznesowej

https://stylroom.pl/author/katarzyna-p/ download: Nowy Bóg - Content.odt

Breakplan.pl

Przygotowywanie tekstów z dziedziny turystyki (przewodniki i poradniki) oraz rozwijanie bazy zdjęć.

https://breakplan.pl/ download:

E-Factory24 Limited

Redagowanie tekstów w zakresie marketingu i PR.

https://etranslate24.pl/ download:

Social Media Ninja

Redagowanie tekstów z obszaru kultury i sztuki na potrzeby Blogów Studenckich "Korporacja".

download:

No reviews.