Katarzyna Du

Katarzyna Du

Joined on: 2020-10-02
Domaniewice, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingenglishfanpageproduct descriptionservice descriptionsocial mediatranslation

Hello, I am a very creative person with years of experience in SEO and copywriting. I always have a fresh way of looking at projects and many new ideas I wish to share with my clients.

Reklama firmy szyjącej ubrania zgodnie z duchem ekologii

W dobie wszechobecnego konsumpcjonizmu, jedyne, o czym myślą modowe marki to wyprodukowanie jak największej ilości ubrań, w jak najszybszym czasie, przy minimalnych kosztach. Fast fashion zakłada klepki na oczy i powoduje, że liczy się tylko kolejne zero na firmowym rachunku oraz inwestorzy zadowoleni z rosnących wyników na giełdzie. Kto przejmowałby się naturą? Dla kogo znacznie miałby nadmiar plastiku, rozkładający się setki tysięcy lat? Po co zwracać uwagę na katorżnicze warunki pracy w szwalniach?

Nasza firma mówi temu stanowcze DOŚĆ! Naszą misją jest tworzenie ubrań z materiałów z drugiego obiegu, które są w pełni naturalne. Marzymy o świcie, w którym nie ma syntetycznych tworzyw, a każde nieużywane ubranie dostają drugie życie. Dbamy o to, aby każdy z naszych pracowników czuł się częścią firmy i miał satysfakcję z pracy, za którą dostaje godziwe wynagrodzenie. Wiemy, że to, co robimy dla naszej planety, przyniesie korzyść następnym pokoleniom.

Jesteśmy pewni, że kupując nasze ubrania, będziesz wiedział, że dokonałeś jednego słusznego ekologicznie wyboru. Wspólnie dbamy o nasz świat!

download:

No reviews.