Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 25 November 2023

About me

Graphic Designer z 8 letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym (PL, CZ, RO, DE) w projektowaniu materiałów graficznych i reklamowych (social media, e-commerce, druk), projektowaniu interfejsów aplikacji (mobile, web), tworzeniu ilustracji, a także dbaniu o spójny, jakościowy i unikatowy przekaz wizualny marek w branżach kosmetycznych, gastronomicznych, eventowych oraz technologicznych.

CV / Résumé

Feb 2022 - Aug 2023

Graphic Designer

Alshaya Poland

Przygotowywanie materiałów graficznych do internetu oraz materiałów do druku na potrzeby sieci sklepów The Body Shop oraz Bath & Body Works. Dbanie o spójność i unikalny język wizualny marek, zgodnie z ich polityką i wytycznymi.

Sep 2021 - Nov 2021

Graphic Designer

Silk Software House

Realizowanie projektów graficznych (UI/UX, strony internetowe RWD, ikony) na potrzeby klientów takich jak: Shell, T-Mobile, Ströer, Muzeum Śląskie, WorldPay. Testowanie projektów, aplikacji i oprogramowania pod kątem wizualnym oraz funkcjonalności.

Nov 2019 - Aug 2021

Graphic Designer

Take Task

Projektowanie elementów aplikacji mobilnej i web, wprowadzanie nowych funkcjonalności. Odpowiedzialność za jakość wizualną marki. Tworzenie grafik reklamowych, prezentacji, grafik na social media oraz strony internetowej.

Feb 2016 - Oct 2019

Graphic Designer

GoWork.pl

Przygotowanie projektów reklamowych do druku oraz internetu. Dbanie o spójność i unikalny język wizualny firmy. Tworzenie infografik oraz prezentacji. Tworzenie spersonalizowanych szablonów ogłoszeń o pracę.