Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Zembrzyce

On Useme since 8 December 2023

About me

Firma Kardo IT - profesjonalne tworzenie sklepów internetowych, usługi informatyczne i oprogramowania na zamówienie USŁUGI SKLEPÓW INTERNETOWYCH PRESTASHOP Profesjonalne rozwiązania dla różnych branż i potrzeb Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć sklepy internetowe o wysokiej funkcjonalności i atrakcyjnym wyglądzie, które pozwalają naszym klientom zwiększyć sprzedaż i zadowolenie klientów.

Wysoka funkcjonalność i atrakcyjny wygląd Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę sklepów internetowych PrestaShop, od projektowania i wdrożenia po hosting i utrzymanie. Posiadamy szeroką gamę gotowych modułów i szablonów, które umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie sklepów internetowych o dowolnym charakterze i wymaganiach.

OBSŁUGA SKLEPÓW PRESTASHOP Projektowanie i wdrożenie sklepów internetowych Ponadto, oferujemy usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie, dzięki czemu możemy dostosować nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze zespół programistów posiada szeroką

Skills

Android C# Php Prestashop Sql Yii

Portfolio

Portfolio item Sklep rc-team.pl

Wykonanie i aktualizacja sklepu rc-team.pl

Portfolio item Sklep www.ankabizuteria.pl

Wykonanie i rozwój sklepu www.ankabizuteria.pl