Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Żuławki, PL

On Useme since 20 October 2022

About me

Hej!

Mam na imię Kamila, obecnie zajmuje się doradztwem w zakresie sprzedaży produktów i usług. Mam 8 letnie doświadczenie w pracy z klientem w różnych branżach. Przez te kilka lat doszłam do perfekcji w kwestii języka korzyści, tak w skrócie- wiem co mówić by Klient coś kupił i był w pełni zadowolony :) Prace biurowe również nie są mi obce!

Poza tym moja miłością jest fotografia <3 Po skończeniu szkoły fotograficznej nie rozstaje się z aparatem. Mam doświadczenie w sesjach plenerowych oraz reportażach ślubnych. Wiem również jak dobrze fotografować produkty by idealnie wyglądały w sklepie internetowym lub na aukcjach. Prowadzę osobiste konta na Facebooku i Instagramie, wiem jak ważna jest promocja w mediach społecznościowych więc i w tej dziedzinie świetnie się odnajduje :) Jestem magistrem Marketingu i komunikacji społecznej. Aktualnie kształcę się za pomocą przeróżnych kursów o płatnych reklamach w mediach społecznościowych i e-mail Marketingu. Zapraszam do współpracy :)

Skills

Adobe photoshop Advertising photography Bussines card Databases Dodawanie produktów Facebook Logo Outddor photography Photography Product description Retouch Service description Social media Specialized Typing Virtual office Wedding photography

Portfolio

Facebook

Prowadzenie konta na Facebooku