Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Nowy Sącz, PL

On Useme since 17 December 2021

About me

Nazywam się Kamil, mam 17 lat. Mam kilkuletnie doświadczenie w e-commerce, marketingu i prowadzeniu profili na mediach społecznościowych. Od 5 lat zajmuję się hodowlą zwierząt egzotycznych (głównie gady). Interesuję się medycyną weterynaryjną oraz szeroko pojętym biznesem. Mam sporą wiedzę na temat rynku zoologicznego (szczególnie terrarystycznego). Kształcę się na kierunku technik weterynarii. Kilka miesięcy temu zacząłem zajmować się copywritingiem. Stale kształcę się w dziedzinach biznesu, marketingu, zoologii, weterynarii a także copwritingu, odbywając różne szkolenia. Moje doświadczenie w e-commerce nauczyło mnie, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Customer service Editing E-marketing Facebook Fanpage Pozyskiwanie klientów Pre-sell text Product description Sales Seo Service description Social media Text editing

CV / Résumé

Oct 2021 - Now

copywriter

freelance

Od kilku miesięcy zajmuję się copywritingiem. Stale poszerzam swoją wiedzę na ten temat, a także na temat marketingu, SEO i biznesu.

Mar 2018 - Now

CEO

paraponera.pl

Paraponera.pl to nazwa mojej hodowli zwierząt egzotycznych, dzięki której rozpocząłem swoją przygodę z biznesem. Jestem jej właścicielem. Aktualnie w prowadzeniu hodowli i działalności w jej obrębie pomaga mi kilka osób, z którymi stale współpracuję.

Portfolio

pasta_AP_24_-_Dokumenty_Google.pdf
opis pasty do zębów AP-24
zagrożenia-w-internecie_-artkuł-3400zzs_1.pdf
artykuł "zagrożenia w internecie"
podstawy_marketingu_internetowego_google.pdf
Certyfikat "podstawy margetingu internetowego"
ApaCare.pdf
opis pasty do zębów ApaCare
Opalescence.pdf
opis pasty do zębów Opalescence
kredyt_w_polsce_a_dochód_zagraniczny-skonwertowany.pdf
artykuł "kredyt w Polsce a dochód zagraniczny"