Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Dąbrowa, PL

On Useme since 26 May 2017

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

As a programmer with several years of commercial experience, a graduate of IT at the Poznan University of Technology I offer services related to software design and development:

- mobile applications for the Android (Java, React Native) and IOS (React Native, Swift) platforms - responsive web applications (React, Angular, Vue.js) - server applications, backend (Tomcat, Apache, Django, Python, Java Spring)

I run projects individually and as a team as a programmer, project manager or system architect. If necessary, I organize graphic designers and a team of programmers to work together on the client's system.

Feel free to contact :)

Portfolio

Aplikacja mobilna + aplikacja webowa (funkcjonalna

Functionalities of created systems:

- online payments (PayPal, PayU, Przelewy24, blik and others) - maps (user location, navigation, searching for objects on the map) - real-time chat - voice and video calls - support for QR codes -...

Opinions

no avatar
Bpower2
on 2021-03-09
Wystawiona opinia
Terminowo, solidnie i bardzo przyjemnie ;) Polecam jak najbardziej!

Completed offers 2

  • Potrzebujemy spakowac aplikację napisaną w React tak by działała na IOS. Do tego potrzebujemy prostą aplikację która przez REST będzie się umiała zalogować do serwera oraz zapamiętać to logowane tj. za każdym razem jak na nią wejdziemy będziemy zalogowani. Z tej aplikacji powinno być przejście do aplikacji spakowanej tak by przekazać token i zalogować się na web też. Mamy gotową aplikację na Android, kwestia tylko odtworzenia tego na IOS. Aplikacja powinna być gotowa jak najszybciej.
  • Potrzebuję pomocy w zaimplementowaniu w języku Python następującego zagadnienia: Zbudowanie i porównanie technik uczenia maszynowego pod kątem dokładności prognoz dotyczących czasochłonności implementacji historii użytkownika w projekcie informatycznym (stories z Jiry, dane w formacie XML mam już wyekstrahowane i gotowe). Opracowane modele będą bazowały głównie na ANALIZIE TREŚCI poszczególnych historii użytkownika. Potrzebuję przede wszystkim zebrać możliwe do użycia techniki uczenia maszynowego, zbudować i nauczyć modele prognostyczne (implementacja w pythonie), porównać ich dokładność i sformułować wnioski. BUDŻET DO USTALENIA zależnie od zakresu pomocy.