Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 27 May 2016

Business bag icon

Deals 166

SUCCESSFUL: 166

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 4opinions

POSITIVE: 4

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem diagnostą laboratoryjnym, mam wykształcenie medyczne zdobyte na CMUJ. Od kilku lat zajmuje się wyłącznie copywritingiem medycznym. Jestem osobą sumienną i dokładną, łatwo przyswajająca nowe wiadomości. Pisanie przychodzi mi z łatwością. Moje zainteresowania oscylują wokół medycyny i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Teksty opracowuję wyłącznie w oparciu o wiarygodne teksty źródłowe, m. in. PubMed. Opracowuję teksty na blogi dietetyczne i sportowe, opisuję suplementy diety i zdrową żywność, współtworzę treści na stronę kliniki medycyny estetycznej. Moje artykułu znaleźć można m. in. na portalu wyleczto (https://wylecz.to/eksperci/mgr-justyna-mazur/) oraz HelloZdrowie (https://www.hellozdrowie.pl/autor/if_justynamazur/).

Skills

Article English

Opinions

Hemplo
on 2021-08-05
Wystawiona opinia
Współpraca na wysokim poziomie. Dobry kontakt, rzetelne podejście do wykonania zlecenia. Z czystym sumieniem można polecić Panią Justynę Mazur.
GOODIES Robert Menkała
on 2020-11-18
Wystawiona opinia
Wzorowa współpraca.
Adalco
on 2020-08-26
Wystawiona opinia
Bardzo dobra współpraca. Dziękuję Pani Justynie za zaangażowanie w rozwój treści serwisu poradnikchorego.pl Doceniam wiedzę medyczną i umiejętność znalezienia odpowiednich źródeł informacji. Artykuły napisane przez p. Justynę są rzetelnie udokumentowane źródłami. Teksty przyjemnie się czyta.
Martyna.ewa.grudzien@gmail.com
on 2020-08-17
Wystawiona opinia
Rewelacyjny copywriter.