From: Poland
Location: Warszawa, PL
On Useme since 14 November 2021
About me
Cześć! Nazywam się Justyna i jestem tu, bo ciągle mało mi wyzwań. Zwyczajnie nie lubię stać w miejscu :) Jestem studentką zarządzania marketingowego, natomiast zawodowo zajmuję się afiliacją i performance marketingiem. Mam również doświadczenie w prowadzeniu researchu oraz organizowaniu informacji, co ściśle wiąże się z obronionym przeze mnie tytułem licencjata z architektury informacji. Mam również 3-letnie doświadczenie w obsłudze klienta.
Zachęcam do współpracy! :)
Categories
CV / Résumé
Oct 2024 - Now
Student
Uniwersytet Warszawski
Mam ukończone studia licencjackie na kierunku Architektura Przestrzeni Informacyjnych na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie na tej samej uczelni studiuję Zarządzanie ze specjalizacją Marketingową.
Jul 2024 - Now
Junior Affiliate Specialist
Performers Sp. z. o. o
W pracy zawodowej zajmuję się marketingiem afiliacyjnym, w tym nad nadzorowaniem wyników kampanii w narzędziach Google, kontaktem z wydawcami i tworzeniem analiz danych na podstawie wyników danej kampanii i wnioskowanie.