JFS Media

JFS Media

Joined on: 2019-05-08
Rzeszów, Poland
Verified
SKILLS: copywritingguide textmarketing textpre-sell textseotext editing

Nazywamy się JFS Media i naszą główną działalnością jest prowadzenie serwisu Dzienniknaukowy.pl, ale piszemy także teksty na zlecenie. Nie przesyłamy próbki tekstu, bo z naszymi pracami można zapoznać się bezpośrednio na naszym portalu https://dzienniknaukowy.pl/. Wszystkie teksty poza tymi, gdzie w źródle widnieje „PAP – Nauka w Polsce”, „Materiały prasowe” lub "Artykuł sponsorowany/partnera" są nasze i jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, na podobnej jakości teksty możecie liczyć.

Pokrótce o nas. Firma działa od 2016 roku. Skupiamy się na prowadzeniu portalu, ale piszemy także różne teksty dla partnerów zewnętrznych. Za sobą mamy długoletnie doświadczenie w redakcjach największych ogólnopolskich serwisów informacyjnych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i wysoką jakość tekstów.

Jakie mamy stawki? To zależy od zlecenia. Tekst o objętości 1 tys. znaków bez spacji wyceniamy w przedziale 15-25 złotych w zależności od trudności tematyki. W przypadku długofalowej współpracy i dużej ilości zleceń możemy nieco obniżyć nasze wymagania.

Dziennik Naukowy

Skupiamy się na prowadzeniu portalu, ale piszemy także różne teksty dla partnerów zewnętrznych. Za sobą mamy długoletnie doświadczenie w redakcjach największych ogólnopolskich serwisów informacyjnych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i wysoką jakość tekstów.

https://dzienniknaukowy.pl/

No reviews.