Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 20 February 2023

About me

Siema! Jestem montażystą video. Od stycznia 2023 r. współpracuję z renomowanym recenzentem gier wideo - Tomkiem "Quazem" Drabikiem. Do tej pory zrobiłem dla niego między innymi 48-minutowy film na temat 24 dem gier na Steamowym NextFest, było to nie lada wyzwanie, ale poradziłem sobie z tym w niecałe 24 godziny i wyszło bardzo dobrze ;) Bakcyla do montażu złapałem na studiach (konkretnie na kierunku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej) na warszawskim SANie, gdzie angażowałem się w ćwiczenia, warsztaty i dodatkowe prace non-profit dla uczelni. Poza tym montuję też sporo prywatnych wideo (np. Memy, filmy w stylu analogowego horroru, no i filmy robione na zaliczenie przedmiotu) Nie mam może wielkiego portfolio, ale zarazem nie oczekuję dużego wynagrodzenia, dobrze radzę sobie ze stresem, szybko się uczę i jeśli zdecydujesz się mnie zatrudnić - będę pracował przede wszystkim, aby się dalej uczyć i zdobyć doświadczenie. Montuję w Premiere Pro, ale znam też DaVinci Resolve oraz Hitfilm Express.

Categories

Skills

Video editing Video editing

CV / Résumé

Mar 2023 - Now

Asystent Montażysty/Montażysta

Akuku Films

Ponownie zacząłem współpracę z firmą Akuku Films, tym razem jako montażysta. Moim pierwszym projektem był montaż (dodanie gotowego dźwięku, tabelki z tekstem, odpowiednie wyrenderowanie i parę innych wykończeń) spotu reklamowego dla sklepu Smyk.

Jan 2023 - Now

Montażysta wideo

Tomek "Quaz" Drabik

Montuję wideorecenzje gier wideo wrzucanych na kanał Quaza. Z surowych nagrań z gry oraz nagranego głosu montuję 15+ minutowe filmy. Robię to non-profit, aby zdobyć doświadczenie w branży. Zrobiłem między innymi 38 minutowy film o 24 demach growych.

Nov 2022 - Feb 2023

Bileter

Muzeum Sobieskiego w Wilanowie

Praca weekendowa może nie była jakaś niesamowicie ekscytująca, ale nauczyła mnie cierpliwości, wytrwałości i umiejętności pracy pod presją. Bo nie ma co ukrywać - ogarnianie tłumu próbującego dobić się do bramek w momencie otwarcia bywa nerwowe ;)

Jul 2020 - Jan 2021

Tłumacz-Dialogista z języka angielskiego na polski

Akuku Films

Tłumaczyłem ok. 10 odcinków (5-minutowych) animowanego serialu dla dzieci w wieku <7 lat. Pracowałem przede wszystkim nad dialogami, ale też okazjonalnie nad piosenkami śpiewanymi przez postacie. Później przez jakiś czas zajmowałem się też korektą.

Portfolio

Wideorecenzja 24 gier - Quaz

Jedna z moich ostatnich prac dla Tomka "Quaza" Drabika. W moim odczuciu - jedna z moich najlepszych.

Montaż recenzji gry "Dome Keeper" - Quaz9

Pierwsza wideorecenzja, jaką montowałem dla Quaza.

Film promocyjny dla Społecznej Akademii Nauk

W ramach praktyk na mojej uczelni, zmontowałem prawie dziesięciominutowy film promocyjny. Montaż był dynamiczny, materiału było dużo, a czasu bardzo mało, ale uwinąłem się w mniej niż 8 godzin, a wyszło całkiem dobrze.

Montaż wideo-eseju dla Quaza

Jeden z większych materiałów, jakie montowałem dla Quaza. Miałem przy nim bardzo dużą swobodę dotyczącą edycji, jestem z niego bardzo dumny.