Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 22 May 2023

About me

Projektowanie graficzne jest moją pasją. Od 2015 roku prężnie działam w tej branży. Ciekawi mnie szerszy kontekst funkcjonowania designu, w swojej pracy nie skupiam się tylko na wykresach i badaniach, ale też na codziennym życiu skąd czerpię inspirację do tworzenia.

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Banner Business photography Corporate identity Dtp Graphics Layout design Logo Photography Pre-press Retouch Typography Web design

Portfolio

OH_Motogroup_brandbook.pdf Branding #OHMotoGroup

Kosmetyki samochodowe widoczne dla kierowców. Naszym zadaniem było stworzenie marki, która przykuje uwagę od pierwszego dnia na rynku. Do tego celu wykorzystaliśmy stylistykę pop-art, nawiązującą do twórczości Andy’ego Warhola.

Hydropolis_ksiega_znaku.pdf Branding Hydropolis

Rosnąca siła technologii. Współpraca z technologiczną marką Hydropolis wymagała od nas pokazania, jak w nowoczesny sposób generuje ona wzrost w różnych obszarach. Logo nawiązuje do koncepcji gospodarki o obiegu zamkniętym.

Forest_SIW_elementy_graficzne.pdf System Identyfikacji Wizualnej Forest

Work-life office. System identyfikacji wizualnej dla warszawskiego kompleksu biurowego Forest, który tworzy przestrzeń równowagi między pracą a życiem prywatnym.

KWWP_brandbook.pdf Branding KWWP

Stworzona od podstaw identyfikacja wizualna dla jednej z krakowskich kancelarii prawnych. Czytelne logo wzbudza zaufanie i podkreśla profesjonalizm KWWP. Odcienie szarości i granatu współgrają z charakterem prowadzonej przez nią działalności.

Portfolio item
Ok System projekt reklamy
Allerhand_ksiega_znaku_v3.pdf Branding Instytut Allerhanda

Wiedza i zaangażowanie społeczne w intelektualnej oprawie. Rebranding prestiżowego Instytutu Allerhanda miał na celu uwydatnienie jego cennej tożsamości. Prawnicza działalność think tanku kazała nam sięgnąć po środki wyważone i eksperckie.

Eidos_brandbook.pdf reBranding Eidos

Analityczne umiejętności w dynamicznej formie. W rebrandingu marki Eidos, zajmującej się audytami energetycznymi, skupiliśmy się przede wszystkim na zmianie wyglądu logotypu.

Portfolio item Voucher Answear

Kampanie reklamowe dla jednego z liderów rynku odzieżowego. Naszym zadaniem było zaprojektowanie treści pod trzy różne kanały sprzedaży. Zniżkowe vouchery i outdoorowe citylighty ożywiliśmy dzięki pastelowym kolorom i lekkim, geometrycznym formom.

Portfolio item
Katalog Debeteo