Jakub Foryś

Joined on: 2018-11-06
Rzeszów, Poland
Verified
SKILLS: advertising photographyblogbuzzmarketingcopywritingeditingphotographypromotional videoseosocial mediaspecializedvideovideo editingvideo editing

Nie wiem ile lat robię relacje na żywo - ale długo. Ponad 1000 meczów (piłka, futsal, koszykówka i siatkówka), kilkadziesiąt całodniowych turniejów (nawet po 14h streamingu) i zgrabnie wyglądająca studia sportowe, jak i wywiady czy podsumowania wydarzeń. Posiadam wszelki sprzęt i umiejętności do stworzenia streamingu z wydarzeń takich jak: konferencje, koncerty, sympozja, szkolenia i w/w wydarzenia sportowe. Moja ekipa to także doświadczeni ludzie, obsługujący transmisje na całym południu (i nie tylko) Polski.

Z rzeczy zupełnie nietypowych, mam na swoim koncie m.in: - relacje z zawodów strażackich - zawody w pływaniu na krótkim basenie ON - turniej tenisa stołowego ON - turniej tańca kilku kategorii (całodniowy) Jeżeli zastanawiasz się nad transmisją na żywo - śmiało pisz :)

Obecnie tworzę relacje z 1 i 2 ligi Piłki Nożnej, 1 ligi Futsalu, Lig środowiskowych i żużla. Stała współpraca m.in. z Orlen, Profbud, PGE, Borgwarner, LFR, Fortuna.

PodkarpacieLIVE

Produkcja relacji na żywo z wydarzeń sportowych

http://www.podkarpacielive.pl/

AP SPORT

Obsługa i realizacja turniejów sportowych dla FIRM

https://www.ap-sport.pl/

SAMBOR CUP

Obsługa i realizacja turnieju u-15 Sambor Cup

https://www.samboryouthcup.com/

No reviews.