Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Krosno, PL

On Useme since 26 February 2023

Business bag icon

Deals 8

SUCCESSFUL: 8

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Od ponad 10 lat pracuje jako copywriter. Współpracuję z największymi polskimi serwisami o grach - GryOnline i Eurogamer Polska - dla których stworzyłem tysiące stron poradnikowych, newsów, artykułów publicystycznych i recenzji. Przygotowywałem teksty zarówno po polsku, jak i angielsku (serwis guides.gamepressure.com).

Oprócz gamingu tworzyłem także teksty dotyczące:

  • produktów dziecięcych (odzież, butelki do karmienia, zabawki);
  • zabawek (między innymi klocki LEGO, Cobi);
  • mebli (opisy kategorii, produktów i treści na bloga do e-sklepu vivaldimeble.pl);
  • elektroniki i sprzętu RTV (między innymi teksty dla videotesty.pl);
  • odzieży medycznej;
  • sprzętu budowlanego i (elektro)narzędzi;

Portfolio w serwisie Eurogamer Polska - https://www.eurogamer.pl/authors/jakub-bugielski

Zajmowałem się prowadzeniem e-sklepów na Prestashop i kont na marketplace'ach (Allegro, Ebay). Obecnie pracuje jako specjalista ds. e-commerce i dbam o konta Amazon na rynkach EU i US (listingi, reklamy, logisty

CV / Résumé

Oct 2022 - Now

Specjalista ds. e-commerce

KROSNO GLASS

Zarządzane kontami na Amazon EU (DE, FR, UK, IT, ES, NL, PL, BE) i US, przygotowywanie i dbanie o jakość listingów i kwestie logistyczne, nadzorowanie prac marketingowych na wszystkich rynkach, przygotowywanie strategii marketingowej.

Dec 2019 - Now

Copywriter

Eurogamer Polska

Przygotowywanie poradników do gier, newsów, recenzji i artykułów publicystycznych dla serwisu eurogamer.pl będącego w top3 serwisów o grach w Polsce.

Jan 2017 - Oct 2018

Obsluga e-sklepu

Vivaldi Meble Sp. z o.o. Sp. k.

Przygotowywanie opisów produktów, kategorii i treści blogowych dla e-sklepu vivaldimeble.pl Dodatkowo, nadzorowanie prac agencji marketingowej zajmującej się działaniami SEO.

Oct 2013 - Now

Copywriter

Gry-Online S.A.

Przygotowywanie poradników do gier dla serwisu gry-online.pl będącego największym serwisem poświęconym tematyce growej w Polsce.

Oct 2013 - Now

Tłumacz

Gry-Online S.A.

Tłumaczenie poradników do gier dla serwisu gry-online.pl i publikowanie ich w angielskojęzycznym serwisie gamepressure.com

Portfolio

Poradnik użytkownika PC

Poradnik zawierający odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania związane z obsługą komputerów - rozwiązywanie problemów, konfiguracja, usprawnienia działania PC.

Tłumaczenie poradnika do gry - serwis GamePressure

Jedno z kilkudziesięciu tłumaczeń poradników do gier, który wykonałem dla Gry-Onlnie S.A., a który opublikowany został w serwisie guides.gamepressure.com

Copywriter w Eurogamer Polska

Poradniki do gier, newsy, artykuły, recenzje, zestawienia.

Poradnik do gry dla Gry-Online

Jeden z kilkudziesięciu poradników do gier, który stworzyłem dla serwisu gry-online.pl będącego największym serwisem poświęconym grom w Polsce.