J. Dobosz

J. Dobosz

Joined on: 2019-05-29
Olsztyn, Poland
Verified
SKILLS: architecturebrand developmentcommunication & PRcopywritinginterior design internal communicationmural decorationon-line trainingPRtext editing

Ukończyłam studia o kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Od początku moje zainteresowania związane były z tworzeniem i redakcją tekstów. Mam wiedzę dotyczącą kreowania wizerunku firmy i komunikacji wewnętrznej. Nadal zdobywam nowe umiejętności i doskonalę umiejętności miękkie. Na co dzień interesuję się home stagingiem, dekorowaniem wnętrz, ale także lubię obserwować nowe trendy w modzie.Interesuje mnie literatura psychologiczna i związana z rozwojem osobistym. Podejmę się zleceń związanych z szeroko pojętą redakcją tekstu, tworzeniem tekstów z różnych branż. Mam dużą wiedzę ogólną i nie boję się nowych wyzwań. Poszukuję także zleceń związanych z psychologią, kreowaniem wizerunku, szeroko pojętą modą, stylizacją wnętrz. Chętnie podejmę też zlecenia związane z parentingiem.

Redagowanie tekstów na stronę internetową, tworzenie newsów, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

Praca z tekstem na poziomie tworzenia krótkich informacji prasowych, dłuższych artykułów. Redagowanie gotowych tekstów. Prowadzenie fan page'a na Facebooku.

https://www.wspol.edu.pl/g/aktualnosci/699-gaudeamus-igitur-rok-akademicki-2017-2018-w-wspol-rozpoczety download:

No reviews.