Izabela Wikar Konsulting

Joined on: 2018-08-23
Słopnice, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingdata analysisenglishexpert textmarket analysis

Experienced in developing market reports and business expertises analyst with interest in creating own texts - also in lighter subjects.

Zmiany na rynku pracy miast - gospodarzy Zimowych Igrzysk Olimpijskich

Temat organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich wzbudza wiele emocji wśród mieszkańców Krakowa. Jak organizacja olimpiad na terenie miast-gospodarzy Zimowych Igrzysk Olimpijskich w XXI wieku wpłynęła na rozwój tych regionów? Czy dane dotyczące ogólnej kondycji ekonomicznej i stanu rynku pracy świadczą o sukcesie tych imprez? Jakie koszty i korzyści może przynieść organizacja Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Małopolsce?

https://rynekpracy.pl/artykuly/zmiany-na-rynku-pracy-miast-gospodarzy-zimowych-igrzysk-olimpijskich download:

Miasta o największym potencjale dla rozwoju sektora wysokich technologii w Polsce

Najwięcej przedsiębiorstw z sektora wysokich technologii znajduje się obecnie w Warszawie. Jednak w ostatnich latach w stolicy przybywa coraz mniej przedsiębiorstw związanych z tą branżą. Odwrotnie jest natomiast Krakowie – w latach 2009 – 2013 w stolicy Małopolski odnotowano aż 40-procentowy wzrost podmiotów działających w obszarze high-tech. Które inne polskie miasta są przyjazne dla tej dziedziny gospodarki?

https://rynekpracy.pl/artykuly/miasta-o-najwiekszym-potencjale-dla-rozwoju-sektora-wysokich-technologii-w-polsce download:

Ocena pracownika: kryteria oceniania

Artykuł traktujący o kryteriach oceny pracownika, podzielonych na 3 grupy: kryteria efektywnościowe, kwalifikacyjne i behawioralne.

https://behavio.pl/blog/kryteria-oceny-pracownika download:

Ocena pracownika: cele stosowania

Artykuł opisujący w szerokim spektrum celów oceniania pracownika - także z punktu widzenia strategii czy kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa.

https://behavio.pl/blog/ocena-pracownika-cele-stosowania download:

W 365 dni dookoła życia

Własny autorski blog, pisany w przypływie weny.

http://w365dnidookolazycia.blogspot.com/ download:

download:

download:

No reviews.