Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 29 September 2021

Business bag icon

Deals 16

SUCCESSFUL: 16

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Hej! Miło mi, że trafiłaś/trafiłeś na mój profil! Pokochałam Instagram i tworzenie treści w momencie, gdy zaczęłam prowadzić swoją markę! Mój profil firmowy w rok urósł do ponad 10 tys zaangażowanych użytkowników - klientek, które nie tylko robiły zakupy, ale zaufały mi w kwestiach z nimi związanych.

Od tego czasu Instagram sprawia mi niesamowitą radość i kontynuuję swój rozwój w tym obszarze. Chętnie pomogę też Tobie!

Skills

Article Business process manageme Coaching Facebook Fanpage Google analytics Instagram Pre-sell text Social media

CV / Résumé

Sep 2021 - Now

Instagram Specialist, Business Mentor

Bimbo Bimba

- Instagram Audyt dla malych marek - kompletny dokument z analizą profilu i podejmowanych działań, z dokładnym wyjaśnieniem zaleceń, zadaniami i planem komunikacji - konsultacje biznesowe 1:1 dla małych marek

Apr 2020 - Now

Owner/Social Media Specialist

Bimbo Bimba

- rozwój i opieka nad Instagramem, który stanowił głównie źródło sprzedaży i promocji - organizacja konkursów - tworzenie treści angażujących, codziennych, edukacyjnych Obecnie: - audyty i konsultacje Instagramowych profili

Portfolio

Portfolio item Oferta

Przykładowe posty i ich rodzaje (tworzone na różnych etapach prowadzenia konta)

Portfolio item Instagram Bimbo Bimba

Cały profil prowadzony przeze mnie - początkowo dla mojej marki, teraz przeksztalcany w markę osobistą, dużo przykładowych postów - karuzele, edukacyjne.