Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Strzegom

On Useme since 1 June 2017

About me

Jestem założycielką Agencji Copywriterskiej, której specjalizacją jest szeroko pojęte tworzenie treści na potrzeby projektów internetowych oraz reklamowych.

Redagowanie skutecznych tekstów reklamowych oraz komunikacja marketingowa w Internecie nie ma dla mnie tajemnic. Znam siłę słowa i wiem jak ją wykorzystać, by stworzony przeze mnie tekst oddziaływał na odbiorcę zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pracuję ciężko i nie boję się najtrudniejszych wyzwań, gdyż dzięki nim staję się z każdym dniem coraz lepsza.

Moje działania opierają się na precyzyjnym rozpoznaniu potrzeb klienta i bezwzględnym dążeniu do założonego celu. Redaguję teksty, które zawsze są poprawne językowo, ciekawe, nieszablonowe i przede wszystkim skuteczne.

Pracuję dla klientów indywidualnych, firm o różnym profilu działalności oraz dla agencji reklamowych. Wypełniam wartościową treścią strony firmowe, blogi tematyczne, serwi

Portfolio

Jak skutecznie wybielić zęby? Moda na hollywoodzki uśmiech trwa w dalszym ciągu, w związku z czym coraz chętniej poddajemy się profesjonalnym zabiegom wybielania zębów. Jak się okazuje uśmiech można rozjaśnić nie tylko w gabinecie dentystyczny,...